Х**ло не зупиняється? Росію запідозрили у підготовці сепаратистського сценарію на півдні України

Російська Федерація із залученням своїх спецслужб розпочала масштабну інформаційну кампанію для дестабілізації на півдні України. Її метою є відокремлення окремих областей нашої держави, написав на своїй сторінці у Facebook керівник Центру оборонних реформ Олександр Данилюк, передають Патріоти України.

"В рамках спеціальних заходів впливу, направлених на дестабілізацію України та подальше відокремлення її окремих регіонів, російськими спецслужбами здійснюється рекламна кампанія в соціальних мережах, покликана заохотити мешканців півдня України, а особливо Бессарабії, до отримання російського, румунського та молдовського громадянства", – написав він.

За словами аналітика, з цією метою росіянами в Молдові створена організація прикриття, яка надає громадянам України консультаційну та організаційну допомогу при отриманні іншого громадянства. Данилюк припустив, що операція буде супроводжуватись спробами погіршити також українсько-румунські відносини.

"У 2014 році на заході Одеської області російськими спецслужбами вже була здійснена спроба організувати сепаратистсько-терористичну організацію "Бесарабська народна республіка", – нагадав він.

​Розвідці РФ наказано завербувати українських урядовців та підготуватися до захоплення влади в Україні, - уряд США

п’ятниця, 21 січень 2022, 6:50

Керівництво Російської Федерації наказало своїм розвідувальним службам завербувати колишніх та чинних чиновників українського уряду та підготуватися до захоплення влади в Україні. Про це йдеться у заяві Міністерства фінансів США, зазначають Патріоти Ук...

З архіву ПУ. "Чмо з педер*стичними нахилами": Добкін поскандалив у прямому ефірі із політологом (відео)

п’ятниця, 21 січень 2022, 1:00

Колишній народний депутат Михайло Добкін у січні 2021 року поскандалив у прямому ефірі з політологом Валентином Гладких. Опоненти вступили в жорстку перепалку з переходом на особистості в ефірі ток-шоу на телеканалі Україна 24, повідомляють Патріоти Ук...