Х**ло не зупиняється? Росію запідозрили у підготовці сепаратистського сценарію на півдні України

Російська Федерація із залученням своїх спецслужб розпочала масштабну інформаційну кампанію для дестабілізації на півдні України. Її метою є відокремлення окремих областей нашої держави, написав на своїй сторінці у Facebook керівник Центру оборонних реформ Олександр Данилюк, передають Патріоти України.

"В рамках спеціальних заходів впливу, направлених на дестабілізацію України та подальше відокремлення її окремих регіонів, російськими спецслужбами здійснюється рекламна кампанія в соціальних мережах, покликана заохотити мешканців півдня України, а особливо Бессарабії, до отримання російського, румунського та молдовського громадянства", – написав він.

За словами аналітика, з цією метою росіянами в Молдові створена організація прикриття, яка надає громадянам України консультаційну та організаційну допомогу при отриманні іншого громадянства. Данилюк припустив, що операція буде супроводжуватись спробами погіршити також українсько-румунські відносини.

"У 2014 році на заході Одеської області російськими спецслужбами вже була здійснена спроба організувати сепаратистсько-терористичну організацію "Бесарабська народна республіка", – нагадав він.

Хіти тижня. Не сміявся майже ніхто: Путін пожартував про "синій туман" і назвав журналісток "дівчатами" після зустрічі з Байденом (відео)

вівторок, 22 червень 2021, 3:00

Президент Росії Володимир Путін у середу, 16 червня, на брифінгові за підсумками переговорів із лідером США Джо Байденом кілька разів жартував або несерйозно відповідав на запитання журналістів. Із самими представниками ЗМІ Путін також спілкувався в не...

Хіти тижня. Тищенко кусав Киву: У Раді побилися через жарти про розстріл ОПЗЖ (фото, відео)

вівторок, 22 червень 2021, 2:00

У Верховній Раді 17 червня сталася перша бійка в цьому скликанні. Нардепи масово зчепилися через те, що голова комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв сказав, що повсталий народ розстріляє "Опозиційну партію - за життя"...