Х**ло перейшло до погроз: Росія попередила про "різанину" на Донбасі, якщо змінять мінські угоди

Росія проти зміни мінських угод. Голова Міністерства закордонних справ РФ Сергій Лавров каже, що зміни можуть призвести до "різанини на Донбасі". Про це він заявив в інтерв'ю "РИА Новости", повідомляє прес-служба МЗС Росії, передають Патріоти України.

Лавров нагадав про слова президента України Володимира Зеленського про плани взяти під повний контроль кордон з Росією, а вже після розібратися з виборами і амністією.

"Зрозуміло, що якщо вони зробили б так, якби їм хтось дозволив би зробити так, то там була б різанина за великим рахунком", - заявив міністр. Також, за його словами, війни на Донбасі "можна і потрібно уникнути". Зазначимо, що бойові дії на сході України тривають вже восьмий рік.

Блокування роботи спостерігачів ОБСЄ: чому Україні важлива робота місії на Донбасі.

середа, 20 жовтень 2021, 17:49

В умовах блокування роботи місії ми фактично позбавлені можливості отримання об'єктивної інформації щодо переміщення регулярних підрозділів збройних сил Росії на окуповану територію. Блокування роботи спостерігачів ОБСЄ на Донбасі: чому Україні важлів...

Хіти тижня. Вже випустили нову "версію": Той Путін, що зустрічався з Пашиняном, своє відпрацював (фото)

середа, 20 жовтень 2021, 17:00

"Путін в середу виступав на "Російському енергетичному тижні". Той Путін, що зустрічався з Пашиняном, своє відпрацював. Сьогодні на зміну випустили вищу версію. Але штани й шкарпетки видали від комплекту на нижчу версію - тож щойно цей Путін сів в кріс...