Х**ло перелякане: Параноїк Путін перебрався жити до Кремля через страх і стрес, - The Mirror

Президент Росії Володимир Путін переїхав до офісу в Кремлі, що добре охороняється. Все через стрес i війну в Україні. Донедавна він, як відомо, жив у підмосковній резиденції в Ново-Огарьово. Про це пише The Mirror, передають Патріоти України.

Так, в одному з інтерв'ю диктатор визнав, що під час недавнього візиту приймав лідера Китаю Сі Цзіньпіна у своїй кремлівській квартирі.

У розмові з журналістами він зазначив, що має тут квартиру, в якій останнім часом проводить багато часу. Прессекретар Кремля Дмитро Пєсков підтвердив, що рішення Путіна жити поряд зі своїм кремлівським офісом безпосередньо пов'язане із війною.

Пєсков уточнив, що від початку війни в Україні Путін часто проводить час у кремлівській квартирі, бо має щільний робочий графік. За наявною інформацією, квартира Путіна перебуває в Сенатському палаці, який спроєктував російський архітектор Матвій Казаков у 1776 – 1787 роках.

Ілон Маск поширив відео зі звинуваченнями України в підриві Каховської ГЕС

середа, 7 червень 2023, 21:56

Ексведучий Fox News Такер Карлсон, відомий своєю активною підтримкою РФ, опублікував відео, у якому звинуватив Україну в підриві Каховської ГЕС. Його пост розповсюдили деякі відомі люди, серед яких Ілон Маск та американський конгресмен Метт Гейтц Перши...

Підрив Каховської ГЕС: Велика вода уже загрожує Миколаєву

середа, 7 червень 2023, 21:43

У місті Миколаєві після підриву російськими терористами дамби на Каховській ГЕС упродовж середи, 7 червня, почав підійматися рівень води у Дніпрі. У найнижчі точні пляжу в мікрорайоні Намив вода підступила до зупинок громадського транспорту, утворюютьс...