Х**ло принизили: Time випустив символічну обкладинку з Байденом і Путіним перед їх самітом

Всесвітній відомий журнал Time, прославлений своїми "кричущими" і креативними обкладинками, оформив новий випуск зображенням президента США Джо Байдена в темних окулярах. У дзеркальному відображенні аксесуару видніється подвійне зображення російського лідера Володимира Путіна, передають Патріоти України.

Обкладинка присвячена саміту двох президентів, що пройде в Женеві, 16 червня. Про це повідомив Telegram-канал "Картковий будиночок". Таким чином автори ідеї як би протиставляють особистості лідерів двох світових наддержав. Обкладинка вже традиційно привернула інтерес і обговорення в міжнародній спільноті.

Відповідь Х**лу не забаралась: У Міноборони Британії заявили, що їх флоту "не завадять" ходити біля берегів Криму

четвер, 24 червень 2021, 14:39

Міністр оборони Великобританії Бен Уоллес заявив, що флоту країни "не завадять" ходити біля берегів анексованого Росією Криму. Він підкреслив, що королівський флот завжди буде дотримуватися міжнародного морського права. Про це глава Міноборони королівс...

З архіву ПУ. "Эти два заплывших Ален Делона тебя - женщину - превратили в бабу и обсуждают как кобылу", - Давиденко про скандал з "слугами"

четвер, 24 червень 2021, 14:00

"Корабельная Сосна. Ты - женщина. Ты - депутат. Ты - член Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики. Ты - глава підкомітету з питань тарифного та нетарифного регулювання. Где твое достоинство?" - пише у своєму блозі Олекс...