Х**ло приречене? Командувач військами США в Європі оцінив шанси ЗСУ відбити масштабне вторгнення Росії

Командувач американськими військами в Європі генерал Тод Уолтерс заявив, що Україна може відбити масштабне вторгнення Росії з допомогою партнерів. Про це повідомляє "Голос Америки", передають Патріоти України.

За його словами, зараз Україну підтримують США і Європа. Тому з часом вона зможе дати відсіч російським військам.

"І в Україні, і їх партнери в регіоні, роблять все, що вони можуть, щоб посилити свої позиції. Якщо вторгнення відбудеться, вони зараз в кращій своїй позиції. І мова йде не тільки про їх війська, а й війська їхніх партнерів в регіоні", - сказав Уолтерс про ЗСУ і допомогу українській армії.

Нагадаємо, журналісти активно вивчили маршрути руху російської техніки до українського кордону і на територію окупованого Криму. Завдяки цьому їм вдалося показати на карті місця, де зібралися війська РФ.

НАТО не квапиться зробити крок назустріч Україні: Американський дипломат назвав причину і розповів, чого чекати далі

субота, 15 травень 2021, 23:44

НАТО не квапиться виконувати свою обіцянку про надання Україні та Грузії Плану дій щодо членства в Альянсі, оскільки побоюється спровокувати президента Росії Володимира Путіна. Про це заявив американський дипломат Александр Вершбоу під час Київського б...

"Україна, Європа і США постійно роблять одну й ту саму помилку, коли мова йде про Росію", - Бабченко

субота, 15 травень 2021, 22:59

Захід постійно намагається проаналізувати дії президента Росії Володимира Путіна, зрозуміти його цілі, проте все марно. Військовий журналіст Аркадій Бабченко вважає, що дії Росії на міжнародній арені неможливо раціонально зрозуміти, а завдання президен...