Х**ло розмріялось? У МЗС Росії заявили, що не вірять у відключення країни від SWIFT

Директор департаменту економічного співробітництва МЗС Російської Федерації Дмитро Бірічевський заявив про відсутність реальних перспектив відключення Росії від міжнародної міжбанківської системи SWIFT. За його словами, Сполучені Штати Америки не мають жодних механізмів реалізації цієї санкції, передають Патріоти України.

Чиновник МЗС РФ наголосив, що SWIFT є приватною міжнародною компанією зі штаб-квартирою у Бельгії. Про це повідомляє видання "РИА Новости".

У той же час директор департаменту економічного співробітництва МЗС Росії зазначив, що важелі тиску Сполучених Штатів великі і РФ готова до будь-яких несподіванок. Водночас у реалізацію плану щодо відключення від системи SWIFT у країні-агресорі не вірять.

Європейський парламент ухвалив резолюцію, у якій закликав керівні інститути Європейського Союзу підготувати економічні санкції проти Росії у разі її вторгнення до України. Зокрема йдеться про відключення країни від платіжної системи SWIFT.

Нагадаємо, адміністрація президента США Джо Байдена не відкидає запровадження нових санкцій проти Росії. Зокрема йдеться про відключення країни-агресора від міжбанківської системи SWIFT.

Байден відреагував на підрив Каховської ГЕС (відео)

середа, 7 червень 2023, 0:00

Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден відреагував на прорив дамби Каховської гідроелектростанції у Херсонській області. Фрагмент його відповіді опублікував "Голос Америки" у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України. Журналістка запит...

У найближчі дні і тижні: США готують нові пакети допомоги для України - Білий дім

вівторок, 6 червень 2023, 23:28

США готові допомогти Києву у подоланні наслідків підриву Каховської ГЕС та готують додаткові пакети допомоги. Про це заявив на брифінгу 6 червня координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки США Джон Кірбі, передають Патріоти Україн...