Х**ло таки щось готує? Росія перекинула до Криму радіолокаційні комплекси із Забайкалля (відео)

Російська Федерація перекинула в тимчасово окупований Крим радіолокаційні станції "Каста-2-2" із Забайкалля. Відповідні кадри були оприлюднені в соцмережі TikTok, передають Патріоти України.

Однак місце, звідки був відправлений ешелон з військовою технікою, встановили розслідувачі спільноти Conflict Intelligence Team. Інформацію вони оприлюднили на своєму Telegram-каналі.

Перевірка коду однією з платформ за допомогою сервісу gdevagon показала, що ешелон рухався зі станції Домна Забайкальського краю на станцію Айвазовська в Криму. Остання розташовується неподалік від полігону Опук, де в квітні з'явилося значне скупчення техніки країни-агресора.

Розслідувачі відзначили, що станції "Каста" знаходяться на озброєнні радіотехнічних полків дивізій протиповітряної оборони і авіабаз. З них у Забайкаллі базується тільки 342-й радіотехнічний полк (в/ч 75313).

"Це перше відоме нам перекидання техніки в Крим зі Східного військового округу (куди входить Забайкальський край) в рамках недавнього нарощування сил на кордоні з Україною", – додали в Conflict Intelligence Team.

"Лукашенко не хоче остаточно сваритися з Україною": Арестович вказав на кілька показових нюансів

субота, 24 липень 2021, 13:31

Попри те, що Олександр Лукашенко дозволяє собі різкі заяви в бік України, Білорусь досі не визнала Крим російським. Остаточні висновки щодо політики Лукашенка потрібно буде робити після білорусько-російських військових навчань, які відбудуться у вересн...

Російські ліберали втрачають удавану порядність на кримському питанні: Парфьонов загримів у "Миротворець"

субота, 24 липень 2021, 11:55

Відомий російський журналіст Леонід Парфьонов опинився в "чистилищі" Миротворця після інтерв'ю з колегою з Києва Євгеном Кисельовим. Під час бесіди автор і ведучий циклу передач "Намєдні" не зміг відповісти на знакове запитання "Чий Крим?". Так, модера...