Х**ло таки щось готує? Росія перекинула до Криму радіолокаційні комплекси із Забайкалля (відео)

Російська Федерація перекинула в тимчасово окупований Крим радіолокаційні станції "Каста-2-2" із Забайкалля. Відповідні кадри були оприлюднені в соцмережі TikTok, передають Патріоти України.

Однак місце, звідки був відправлений ешелон з військовою технікою, встановили розслідувачі спільноти Conflict Intelligence Team. Інформацію вони оприлюднили на своєму Telegram-каналі.

Перевірка коду однією з платформ за допомогою сервісу gdevagon показала, що ешелон рухався зі станції Домна Забайкальського краю на станцію Айвазовська в Криму. Остання розташовується неподалік від полігону Опук, де в квітні з'явилося значне скупчення техніки країни-агресора.

Розслідувачі відзначили, що станції "Каста" знаходяться на озброєнні радіотехнічних полків дивізій протиповітряної оборони і авіабаз. З них у Забайкаллі базується тільки 342-й радіотехнічний полк (в/ч 75313).

"Це перше відоме нам перекидання техніки в Крим зі Східного військового округу (куди входить Забайкальський край) в рамках недавнього нарощування сил на кордоні з Україною", – додали в Conflict Intelligence Team.

​Недоімперія набуває статус спонсора тероризму: Фігуранти справи MH17 у день знищення малайзійського Boeing спілкувалися з керівництвом Росії – голландські ЗМІ

неділя, 9 травень 2021, 7:04

Фігуранти справи про збитий над Донбасом літак MH17 в день вчинення теракту спілкувалися з високопосадовцями Російської Федерації. При цьому вони протягом декількох годин не знали, що збитий літак є пасажирським лайнером. Про це йдеться у програмі Nieu...

З архіву ПУ. Не сподобався Жукову: Чому українця Береста не нагородили за встановлення прапора над Рейхстагом

неділя, 9 травень 2021, 3:00

Ветеран Другої світової війни українець із Сумщини лейтенант запасу Олексій Берест в 1960-і роки добивався, щоб радянська держава визнало: він разом з солдатами Єгоровим і Кантарія встановив над Рейхстагом прапор перемоги. Однак добитися правди так і н...