"Хлопчик Вова з Києва отримає ракети на Новий рік": Російський депутат відзначився жалюгідним "жартом"

У Кремлі цього року вирішили провести акцію "Ялинка бажань" для сиріт, дітей приречених окупантів та людей з обмеженими можливостями. На цій акції один із російських депутатів відзначився, як він сам каже, "жартом". Мова йде про депутата від партії "Справедлива Росія" Олега Нілова, повідомляють Патріоти України.

Російський депутат зняв листівку з ялинки, аби обрати того, кому купуватиме подарунок, але замість цього він вирішив пробити дно.

"Новорічні ракети для Вови з Києва"

Замість того, аби зачитати листа, Олег Нілов вирішив фактично ще раз довести, що Росія є терористом, який використовує ракети проти мирного населення. Це ми і так знаємо, але для Гааги це дуже корисний матеріал. Депутат Держдуми вдаючи, що читає лист, сказав наступне: "Хлопчик Вова з Києва мріє про ракети. Вова, ти отримаєш ракети, чекай".

Очевидно, що "хлопчиком Вовою" посіпака Путіна називає президента України Володимира Зеленського і цією фразою він вирішив ніби пригрозити українцям ракетним обстрілом на Новий рік.

Цікаво, що висловлювання Нілова не оцінив ніхто від слова взагалі, а один із присутніх взагалі закрив рукою обличчя після почутого. То ж горе-депутат вирішив виправдатися – мовляв, жарт. Отож, з гумором там так само все погано, якщо це можна називати гумором.

Україна отримає від Нідерландів систему Patriot

п’ятниця, 21 червень 2024, 23:24

Нідерланди спільно ще з однією державою передадуть Україні систему протиповітряної оборони Patriot. . Яка ще країна допоможе з постачанням системи - невідомо. Про це 21 червня повідомила міністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен, передає ANP. . ...

"Поведінка Тищенка несумісна зі статусом народного депутата", - Єрмак засудив кума

п’ятниця, 21 червень 2024, 23:12

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак прокоментував конфлікт у Дніпрі за участю народного депутата Миколи Тищенка. . "Подивився відеозапис конфлікту народного депутата Тищенка та військового. Тут нема навіть про що говорити. Поведінка народного депут...