Х**лу недовго лишилось? У мережі провели паралель між "обнуленням" Путіна і долею Гітлера (фото)

У мережі показали архівне фото 1937 року, що зафіксувало масовий мітинг на підтримку Гітлера. При цьому користувачі, які відреагували на знімок, провели паралель між долею лідера нацистів та "обнуленням" президента Росії Володимира Путіна. Фото було опубліковано в акаунті Մιtαuskαs у Twitter, передають Патріоти України.

"Німеччина, 1937 рік. Мітинг на підтримку Гітлера. Наймасовіший мітинг за всю історію. Радість і захват прихильників вождя. Їм здається, що Гітлер – це назавжди, це навічно. Через вісім років все це стадо буде клястися, що" ніколи не підтримувало свого фюрера", – йдеться в підпису до знімка.

У коментарях користувачі зазначили, що фото нагадує їм сучасну Росію. "Так, правильно кажуть що РФ фашизм (нацизм) не перемогла, а всиновила і продовжує годувати і розвивати", "Кримнаш згадай", "Хтось знає, як буде "Обнуляй і пануй" на латині?","Те, що німці робили 13-14 років, російські окупанти роблять уже сторіччя", – пишуть користувачі.

Усе, як Гепа обіцяв: Вдова Кернеса стала власницею престижної нерухомості в центрі Харкова

вівторок, 2 березень 2021, 13:45

У Харкові колишня дружина Геннадія Кернеса Оксана Гайсинська стала власницею нерухомості у центрі міста. Наприкінці лютого Оксана Гайсинська стала засновницею ще двох фірм, які володіють нерухомістю в центрі Харкова, передають Патріоти України із посил...

"На передовій із солдатами": Зеленського вакцинували від коронавірусу (фото)

вівторок, 2 березень 2021, 13:15

Президент України Володимир Зеленський під час поїздки на Донбас був вакцинований від коронавірусу, повідомляють Патріоти України. Він отримав перше щеплення британською вакциною Covishield, виробленою в Індії. «Отримав щеплення від COVID-19. Зробив це...