Х**лу все мало: У Росії заявили, що визнання "ЛДНР" буде у кордонах Донецької та Луганської областей

Визнання Росією так званих "ЛНР" та «ДНР» буде в кордонах Донецької та Луганської області, заявив голова комітету Держдуми РФ із СНД Леонід Калашников. Про це повідомляє Інтерфакс, зазначають Патріоти України.

«У цій угоді не уточнюється, але я думаю, що мається на увазі державність, яка була затверджена на старому і єдиному референдумі, який був проведений в інших кордонах, ніж ті, які зараз займає «ДНР», — сказав Калашников.

За його словами, «зараз „ДНР“ та „ЛНР“ займають територію менше, ніж це було на референдумі, але вони вважають, що їхня державність поширюється на ту територію теж». У так званих «конституціях» псевдореспублік йдеться, що їхня заявлена територія «відповідає територіям Донецької та Луганської областей України».

У Росії ганебно похвалилися знищенням танка Abrams, показавши фото 20-річної давності з Іраку

неділя, 29 січень 2023, 7:59

У Росії починається справжня істерія через передачу танків Abrams Україні. Пропагандисти вирішили показати нібито вразливість важкої техніки США. Так, на їхню думку, нібито бойовики ПВК "Вагнер", відомі як "музиканти", прекрасно з нею справляються. Фей...

КНДР погрожує США через звинувачення у поставках зброї Росії

неділя, 29 січень 2023, 7:45

США можуть зіткнутися з "неприємними наслідками", якщо продовжать "поширювати інформацію про торгівлю зброєю між Росією та Північною Кореєю". Про це у неділю, 29 січня, повідомило агентство ЦТАК, публікуючи заяву глави МЗС КНДР Квон Чон Гина. "Цього ра...