Хмари згущаються: Разумков розповів, що думає про Авакова

Обидва діячі, за чутками, не в фаворі у Банкової

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков в інтерв’ю Радіо Свобода заявив, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков виявляється ефективно виконує свої обов’язки, зазначають Патріоти України.

"Якщо дозволите мою особисту думку, то я думаю, що міністр внутрішніх справ – на своєму місці. Він достатньо ефективно виконує свої функції.

Критикувати всіх можна. І мене, і його, і народних депутатів України. Але я думаю, що він відповідає тій посаді, на якій сьогодні є", - каже досвідчений політик.

Нагадаємо, 17 червня "Українська правда" з посиланням на джерела писала, що восени уряд Дениса Шмигаля можуть відправити у відставку, щоб заодно звільнити міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. А на пресконференції 20 травня президент Володимир Зеленський заявив, що у разі доведення невинуватості обвинувачених у вбивстві журналіста Павла Шеремета готовий піднімати питання зміни міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

США дали чіткі сигнали: Піонтковський пояснив, як буде діяти Захід у разі використання ядерної зброї Росією

неділя, 2 жовтень 2022, 8:29

США в разі застосування ядерної зброї РФ в Україні не будуть завдавати ядерного удару у відповідь. Вони зроблять російським військовим злочинцям набагато "болючіше", знищивши всі їхні збройні сили. Про це російський опозиціонер, політолог та публіцист ...

Росія хоче максимально "заморозити" лінію фронту на зиму і створити нові підрозділи, - дані спецслужб

неділя, 2 жовтень 2022, 8:00

Російські окупаційні війська втратили величезну частину своєї боєздатності на війні в Україні, через що глава РФ Володимир Путін та його оточення вимушені рятувати свої "здобутки" на фронтах. Вони прагнуть максимально "заморозити" бойові дії на зиму, а...