Хоч Москва морально готувалась, удар важкий: ​Байден продовжив антиросійські санкції за агресію проти України ​

Президент США Джозеф Байден продовжив санкції проти Росії у зв'язку з агресією проти України. Санкції будуть діяти щонайменше до 6 березня 2022 року. Про це сказано в документі з федерального реєстру США, зазначають Патріоти України.

Своїм розпорядженням Байден продовжив дію різних санкцій, які спочатку були затверджені 6 березня 2014 року і пізніше кілька разів розширювалися.

«Дії і політика, описані в цих указах, досі становлять надзвичайну загрозу для національної безпеки і зовнішньої політики США. У зв'язку з цим заходи, передбачені указами від 6 березня 2014 року, 20 березня 2014 року, 19 грудня 2014 року і 20 вересня 2018 року повинні залишатися в силі і після 6 березня 2021 року. Продовжую їх дію на один рік», – сказано в документі за підписом глави Білого дому.

До слова, 26 лютого Байден заявив, що США ніколи не визнають анексію Криму і будуть разом з Україною протистояти агресивним діям Росії. Також Пентагон назвав Росію «стійкою загрозою» для США і Європи.

Нагадаємо, 2 березня США оголосили про введення санкцій проти Росії через отруєння та вирок Навальному. Зокрема, до «чорного списку» потрапили сім чиновників.

Хіти тижня. "Схожа на повію на пенсії": Джилл Байден викликала суперечки в мережі через вбрання з ажурними колготками (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 4:00

Фото дружини президента США Джо Байдена Джилл, яка виходить з літака в аеропорту Вашингтона, стали бурхливо обговорювати в мережі. Багато хто розкритикував вбрання 69-річної першої леді, який нібито виглядає не за статусом і віком. Так, люди сперечають...

Хіти тижня. Перевзутись у повітрі: Арестович з'явився біля Зеленського невипадково

понеділок, 12 квітень 2021, 3:00

Дивлячись на зведену в абсолют етичну, ідеологічну та політичну "гнучкість" Арестовича, слід пам'ятати, що він – не оригінал, а лише тьмяне відображення світоглядного мейнстриму тої Європи, куди ми так щиро прагнемо. "В перший рік каденції чинного през...