"Хоч води принесіть": Окупант у вкраденій формі ЗСУ клянчив допомогу для армії РФ на мітингу (відео)

Російський окупант після повернення з війни проти України виступив на мітингу в РФ і розповів про свої "подвиги". Серед подвигів, зокрема, крадіжка української форми, у якій він і вийшов на сцену, передають Патріоти України.

При цьому він гордо заявляє, що форму "взяв у бою". А от про те, куди ділася його власна форма і чому він одягнув на себе крадений одяг українських військових, загарбник чомусь не уточнив. Відео його виступу опубліковано у Twitter "Восхищенный болгарин".

При цьому окупант бідкається, як же важко йому і його "товаришам по зброї" було на фронті в Україні. Каже, що навіть води у них не було – довелося пити з болота.

"Ми, звичайно, не голими руками воювали. Воювали по-справжньому і голодували. І воду з болота пили по чотири дні. Щоб не говорити голослівно, оця форма – вона ук**івська, взята в бою, і берет взято в бою. Загалом, важко там нашим хлопцям", – "похвалився" окупант.


Після такого "гордого виступу" він попросив хоч якоїсь допомоги для російських військових, яким "так важко в Україні". "Якщо є можливість, принесіть їм хоча б води, бутильованої 6 пляшок. Це буде настільки щастя хлопцям", – сказав він.

"Астрономічні цифри": У Defence Express назвали кількість винищувачів для закриття неба над Україною і їхню вартість

понеділок, 30 січень 2023, 12:44

У Повітряних силах України оголосили реальну потребу у багатофункціональних винищувачах, які зможуть забезпечити охорону повітряного простору: це п'ять авіабригад або 180 літаків. Її навряд можливо вважати завищеною, проте кошти для неї потрібні астрон...

Обидві сторони розуміли, що буде далі: Воллес назвав останні слова Герасимова перед вторгненням РФ в Україну

понеділок, 30 січень 2023, 12:22

Генерал російської армії Валерій Герасимов, який менше трьох тижнів очолює угруповання військ РФ в Україні, ще до початку їхнього вторгнення озвучив мету війни. Він був упевнений, що росіяни більше "ніколи не будуть принижені". Про це розповів міністр ...