
Відомий український продюсер та виконавець Потап, який живе за кордоном, несподівано з'явився у мережі та анонсував концерти у США. Відповідну заяву він зробив в Instagram, передають Патріоти України.
Співак анонсував концерти у Лос-Анджелесі (8 березня), Нью-Йорку (13 березня), Філадельфії (14 березня) і Маямі (15 березня). Артист виступить з піснями з репертуарів колективу «Потап і Настя», гуртів «Время и Стекло» та Mozgi. Також продюсер представить новий проєкт Slavic Balagan.
«Привіт, США! Як справи? Це твій хлопчик Потап! Ми їдемо до вас з великим туром хітів. Найкращі пісні від «Потапа і Насті», «Время и Стекло», Mozgi та нового проєкту Slavic Balagan. Не пропустіть це. Це буде весело», – сказав Потап.
Зауважимо, що продюсер Потап виїхав за кордон за кілька днів до повномасштабного вторгнення РФ в Україну. З того часу він не висловлюється про війну.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...