Хоче із Хрюшею і Стєпашкою... зупинити ЗСУ: Російська телеведуча Ангеліна Вовк зібралася на Донбас (відео)

Росія, зазнаючи поразок на фронті, застосовує усі, на її думку, "дієві" заходи для того, аби домогтися перемовин з Україною: від ударів по критичній інфраструктурі до спроб зачепити струнки ностальгії в душах українців 35+ років. Для цього пропагандисти витягли колишню ведучу щоденної дитячої програми часів СРСР "Добраніч, малюки" Ангеліну Вовк, повідомляють Патріоти України.

Та в ефірі одного з російських каналів поділилася власним "мирним планом": капітулювати перед агресором українців змусить музика зі старої дитячої програми, її голос та іграшкові "співведучі" – лялькова свиня "Хрюша" та заєць "Стєпашка". Маразматичні заяви Вовк з'явилися у мережі.

Судячи з відеофрагменту, де Ангеліна Вовк викладає пропагандисту Борису Корчєвнікову свій "мирний план", складно сказати, что то колишня ведуча "Добраніч, малюки", яка щовечора читала дітям СРСР казки у компанії з іграшковими "Хрюшею" та "Стєпашкою", – дійсно чудова акторка, чи то вже вік і надмірне споживання російської пропаганди далося взнаки.

Вона заявила, що збирається їхати на фронт в Україну, прихопивши із собою ляльок-"співведучих". Там Вовк збирається звернутися до українців, яких країна, громадянкою якої вона є, вбиває, калічить, виганяє з домівок, позбавляє усього майна та відбирає близьких щонайменше 8 років, і з особливою запеклістю – останні 9 місяців.

"Думаю, треба якось зупинити ту сторону. Щоб вони таки по-іншому глянули на ці події. І я сказала своїй приятельці, що я візьму Хрюшу та Стєпашку і поїду туди, на фронт і звернуся до українців. У мене теж є українська кров. Я їм теж читала казки. І гадаю: раптом мене почують", – з не зовсім притомною посмішкою на обличчі заявила росіянка.

На її переконання, щойно українці почують музику зі старої дитячої програми та голос самої Вовк, яка присоромить громадян країни, що чинить супротив російській агресії, що вони взяли до рук зброю замість того, щоб покірно помирати, – Україна миттю капітулює.

"А просто мені здається, що ось коли зазвучала б ця музика з передачі "Добраніч, малюки" і вони почули б мій голос... Я б сказала: "Здрастуйте, дорогі дівчатка і хлопчики. Зупиніться, що ви робите? Ви ж хороші!" – видала Вовк.

Вона не уточнила, чому збирається закликати "зупинитися" не російських окупантів, а українських захисників, а також не пояснила, чому вирішила, що українці мають наплювати на загибель тисяч своїх співвітчизників, зруйновані міста й села, втрачене здоров'я та майно на прохання російської акторки-пенсіонерки та двох ляльок.

Натомість Вовк долучилася до когорти російських "зірок", які вже кілька років розповідають "історії з власного дитинства" про "жахливу русофобію", яка "процвітала" в Україні багато десятиліть. Так, за словами Вовк, у її дитинстві на неї в Україні "накинулася ватага хлопчаків", які називали її "москалька" і вимагали, щоб вона "поїхала звідси".


"Про це не може бути й мови": Німеччина грубо відмовилась передавати Україні винищувачі

субота, 28 січень 2023, 11:28

Україні необхідне важке озброєння та літаки, щоб захистити свої території та звільнити від російських окупантів. Влада неодноразово просила західних партнерів передати винищувачі у якості військової допомоги. У Німеччині грубо відмовили, заявивши, що ц...

У Казахстані прихильників війни проти України змусили зняти наклейку Z з авто (відео)

субота, 28 січень 2023, 10:50

У Казахстані прихильників "спецоперації" держави-терориста РФ в Україні змусили зняти наклейку Z. Росіянин, який підтримує вбивства українців, приїхав до сусідньої країни на похорон родича, передають Патріоти України. Відповідне відео опублікували Tele...