Хоче просити Путіна припинити вогонь: Президент Індонезії відвідає Київ і Москву

Миротворчу місію оголосив лідер Індонезії Джоко Відодо. Він закликатиме українців та росіян до діалогу. Джоко Відодо вирішив спробувати "помирити" Україну та Росію, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ.

Він проситиме Володимира Путіна негайно припинити вогонь. "Війну потрібно зупинити та відновити глобальні ланцюги постачання продовольства", – сказав президент перед від'їздом до Німеччини для участі в саміті G7 у понеділок.

Відмовились допомагати зброєю

Лідер Індонезії заявив, що закликатиме країни, представники яких візьмуть участь у саміті G7, сприяти миру в Україні. Крім цього, проситиме знайти негайне вирішення глобальних продовольчих та енергетичних криз.

Хоч Індонезія засудила війну та висловила співчуття українцям, але у квітні Відоко відхилив запит на зброю від Володимира Зеленського.

Потребують їжі з України

Раніше міністерка закордонних справ Індонезії Ретно Марсуді заявила, що харчі та добрива з Росії та України необхідно попри війну "реінтегрувати у світовий ринок".

"Необхідно забезпечити зерновий коридор з України й відкрити експорт харчів та добрив з Росії. Всі країни повинні утримуватися від дій, які ще більше загострять цю продовольчу кризу", – сказала Марсуді.

"Путін побудував дуже цікаву систему кураторів, як у КДБ": Ексдепутат РФ про найближче оточення глави Кремля

вівторок, 9 серпень 2022, 15:44

Доступ до Володимира Путіна мають чимало людей, які задіяні у "системі", створеній ним. Окрім Юрія Ковальчука, який є старим діловим партнером президента РФ, і його довіреною особою, до Путіна мають доступ чимало людей, так звані "акціонери режиму". . ...

У новому пакеті допомоги США для України немає HIMARS: У Пентагоні дали пояснення

вівторок, 9 серпень 2022, 15:30

У новому пакеті допомоги США для України немає реактивних систем залпового вогню HIMARS. Заступник глави Пентагону Колін Каль пояснив, що зараз пріоритетнішим є постачання боєприпасів до уже наявних систем. Про це він розповів на брифінгу. Каль зазначи...