Хоче розпалити новий скандал? Фаріон назвала міністра освіти "неуком", а своїх студентів - "збродом"

Скандальна Ірина Фаріон відреагувала на звільнення з посади професорки кафедри української мови Національного університету "Львівська політехніка". При цьому вона назвала Міністра освіти й науки Оксена Лісового "неуком", а також не забула про студентів, які вийшли на мітинг проти неї, передають Патріоти України.

Нову заяву Фаріон зробила у відео, яке з'явилося на її YouTube-каналі.

Що Фаріон каже про звільнення та Лісового

За словами скандальної громадської діячки, її звільнили нібито незаконно та під "тиском зверху". При цьому Фаріон зазначила, що втратила посаду через публічну заяву, яка, як вона стверджує, знаходиться "за межами професійних обов'язків".

Також вона пригадала про Лісового, який публічно оголосив про її звільнення. "Я проаналізую лише текст від основного неука країни, від основного плагіатора країни, від людини, якій байдуже до власних наукових досягнень. Ця людина сьогодні представляє Міністерство освіти, прізвище цієї людини - Лісовий", - заявила Фаріон.

Вона додала, що раніше вже випускала чимало "розгромних відео про цього неука, який добиває нашу освіту в час нашої національно-визвольної війни, прикриваючись солодкавою риторикою про захист української армії і українських воїнів".

Що Фаріон каже про студентів, які виступили проти неї

Діячка заявила, що нині вона стала "не жертвою, а дисиденткою". При цьому вона вибухнула погрозами про те, що буде вимагати не тільки свого поновлення на посаді, а відставки ректора "Львівської політехніки", й відставки всіх тих, хто підписав наказ про її звільнення. "Дісталося" й студентам, які виходили на мітинги та вимагали, аби Фаріон втратила роботу.

"А ми хочемо вигравати на фронті, коли у нас в тилу гарцюють відкриті вороги, які нацьковують не на викладачку, Лісовий, я не викладачка. У вас, очевидно, ранги чітко визначені в Міністерстві освіти.

Я була професором кафедри української мови. Так от, ви на професора кафедри української мови нацькували дивний збрід з матюковими гаслами, яких ви назвали студентами, які не мають жодного стосунку до Львівської політехніки", - заявила вона.

Скандал навколо Фаріон - з чого усе почалося

Декілька днів тому Фаріон розкритикувала захисників України, зокрема полк "Азов". Вона заявила, що не може назвати російськомовних військовослужбовців українцями. Згодом на таку заяву відреагував командир полку "Азов". "Тавр" жорстко розніс Фаріон і зробив це російською мовою.

Після цього омбудсмен Дмитро Лубінець звернувся до відповідних органів, аби заяви діячки перевірили. На тлі цього студенти "Львівської політехніки" вимагали звільнення Фаріон. Нагадаємо, після цього стало відомо, що Львівська політехніка" видалила заяву про звільнення Фаріон.

У Консервативній партії Великобританії бунт на фоні електоральної катастрофи: Харизматичний Борис Джонсон може повернутись до керівництва, – Daily Mail

понеділок, 11 грудень 2023, 9:40

У Консервативній партії Британії назріває розкол. Частина консерваторів виступають за відставку чинного прем'єр-міністра Великої Британії Ріші Сунака і повернення на цю посаду його попередника Бориса Джонсона. Це, на їхню думку, може врятувати Консерва...

Чому союзники затягують постачання зброї Україні: Фейгін вказав на страх Заходу

понеділок, 11 грудень 2023, 9:23

Торік, на хвилі успіхів ЗСУ на Харківщині і в Херсоні, Захід обіцяв надати Україні всю необхідну зброю для завершення війни. Однак, до весни 2023 року, ця концепція докорінно змінилася. Таку думку висловив російський опозиційний політик, журналіст та п...