Хоче влаштувати торг: Путін знову заявив, що готовий до переговорів для завершення війни

Президент країни-агресорки Володимир Путін під час зустрічі з топдипломатом Китаю Ван Ї у Санкт-Петербурзі вкотре заявив, що готовий до переговорів для завершення розв’язаної ним агресивної війни проти України. Про це йдеться в повідомленні МЗС КНР про зустріч, передають Патріоти України.

В дипломатичному відомстві Китаю зазначили, що в ході переговорів сторони обмінялися думками щодо поточної міжнародної та регіональної ситуації. «Щодо українського питання Путін підтвердив готовність Росії вирішити це питання шляхом діалогу та переговорів», - ідеться в повідомленні.

В ньому також зазначається, що російський диктатор заявив про готовність його країни співпрацювати з Китаєм, «щоб захищати міжнародну чесність і справедливість», та вкотре розповів про неефективність санкцій, вплив яких Росія вже нібито подолала.

На думку господаря Кремля, російська економіка цього року почала відновлюватися й нормально функціонувати. Як випливає з повідомлення, під час розмови Путін постійно розхвалював Китай та його лідера Сі Цзіньпіна, ініційовані Пекіном глобальні проєкти, такі як «один пояс, один шлях», та неодноразово наголошував на готовності Росії підтримувати тісну координацію і співпрацю з Китаєм.

Китайський топ-дипломат, своєю чергою, відзначив зміцнення взаємної довіри між двома країнами і сказав про готовність Китаю поглиблювати практичне співробітництво з Росією.

Є два аргументи: В ОБСЄ пояснили, чому не виключають Росію з організації

п’ятниця, 1 грудень 2023, 20:55

Дискусія про виключення Росії з ОБСЄ вичерпана «принаймні до цього моменту». Про це заявив глава МЗС Північної Македонії, яка головувала в організації останній рік і прийняла зустріч її топдипломатів, повідомляють Патріоти України. Він підкреслив, що б...

Здавала окупантам співробітників СБУ: Суд виніс вирок поліцейській-зрадниці (фото)

п’ятниця, 1 грудень 2023, 20:00

На Харківщині засуджено поліцейську, яка минулого року співпрацювала з РФ і під час окупації здавала співробітників СБУ. Про це повідомляє Державне бюро розслідувань (ДБР), передають Патріоти України. Під час окупації смт Дворічна Куп'янського району ж...