
Президент РФ Володимир Путін обговорив з главою Білорусі Олександром Лукашенком затриманих в Мінську найманців ПВК Вагнер. Як повідомляє прес-служба Кремля, розмова пройшла в телефонному режимі, передають Патріоти України.
"Обговорено актуальні питання подальшого розвитку братерських російсько-білоруських відносин. Проведено обмін думками у зв'язку з недавнім затриманням на території Республіки 33 російських громадян. Виражена впевненість, що ситуація, яка склалася буде врегульована в дусі взаєморозуміння, характерного для співпраці двох країн", – йдеться в повідомленні.
У Кремлі відзначили, що Росія зацікавлена в збереженні в Білорусі стабільної внутрішньополітичної ситуації і проведенні майбутніх президентських виборів в спокійній обстановці.
Італія та Франція з побоюванням відносяться до ідеї ЄС заборонити в'їзд колишнім російським військовим, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg. Заборона на в'їзд для російських ексвійськових є частиною запропонованого 21-го пакета санкцій...
Українські безпілотники перетворили Крим, окупований країною-агресором Росією, на зону бойових дій. Зберігати там видимість нормального життя з кожним днем стає дедалі важче. Про це пише The Economist, розповідаючи, як анексований півострів стає для РФ...