"Хочемо розпочати цю дискусію": Посол Макєєв заявив, що лише ядерний статус може дати гарантію безпеки для України

Посол України в Німеччині Олексій Макєєв заявив, що, коли Росія порушила Будапештський меморандум, ядерні держави, зокрема США і Велика Британія, не надали Україні повної підтримки безпеки, передають Патріоти України.

"Це був поганий сигнал для всіх країн світу, які зрозуміли, що лише ядерна зброя може врятувати їх від нападу такого агресора. Ось чому ми хочемо почати цю дискусію", - сказав дипломат в інтерв'юDeutsche Welle.

Макєєв зазначив, що у нього немає готових пропозицій, як це може виглядати. Однак нагадав, що одну з ідей представив президент Володимир Зеленський на початку 2022 року - це договір безпеки.

"Важливо, щоб весь світ подбав про те, щоб ці гарантії були підкріплені конкретними інструментами, які допоможуть зробити так, щоб Росія їх не порушила", - додав посол.

У ЗСУ є успіхи в районі чотирьох населених пунктів на Бахмутському напрямку - речник Східного угруповання

вівторок, 26 вересень 2023, 21:29

На Бахмутському напрямку українські сили досягли успіхів у районах чотирьох населених пунктів. Про це повідомив речник Східного угруповання військ ЗСУ Ілля Євлаш в ефірі телемарафону, передають Патріоти України. Він підкреслив, що на південному фланзі ...

Український контрнаступ: У командуванні Таврійського напрямку анонсували гарні новини

вівторок, 26 вересень 2023, 19:46

Українські захисники продовжують наступальну операцію на півдні України, зокрема на Мелітопольському і Таврійському напрямку. Про це розповів речник об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун, зазначають Патріоти України....