Хочуть грати на два фронти? В Угорщині раптово заявили про готовність допомогти Україні

Будапешт готовий брати участь у відновленні Київської області після навали російських окупантів. Угорщина має намір прийняти на лікування українських військових. Про це заявив глава МЗС Угорщини Петер Сійярто на міжнародній конференції донорів для України в Польщі, передають Патріоти України.

За його словами, Угорщина допоможе Україні відбудувати зруйновані школи та лікарні в Київській області. При цьому він вказав, що Будапешт готовий допомогти й в інших регіонах, якщо попросить уряд України.

Крім того, Будапешт надасть мобільні будинки для переселенців, а також прийме на лікування поранених українців та 130 дітей, яким необхідне спеціалізоване лікування.

"Я хочу чітко сказати тут: Угорщина підтримує Україну та її суверенітет. Ми чітко поділяємо, хто напав, і хто зазнав нападу. І ми засуджуємо військову агресію Росії проти України і ряд порушень прав людини і закликаємо до розслідування можливих військових злочинів", - заявив Сійярто.Глава угорського МЗС нагадав, що в країні перебувають 627 тисяч біженців з України.

Удар по Криму? ДАЛІ БУДЕ! Від ДЖАНКОЯ ДО КЕРЧІ треба евакуюватися.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:37

Про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року. Про звільнення Криму на Херсонщини, та про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року . 00:00 - що сталося на аеродромі Саки біля селища Новофедорівка 9 с...

Зрив обміну військовополонених і російські ІПСО: нові подробиці звільнення омбудсменки Денісової.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:12

Розхитування теми бранців – елемент інформаційно-психологічної спецоперації кремля. Обстріл росіянами колонії в Оленівці, де утримували полонених "азовців", – невипадковість. Так само, як і "злив" у мережу відео з кастрацією та вбивством українського в...