"Хочуть нас використати": Путін "визначив" справжню мету Заходу

Президент країни-агресорки РФ Володимир Путін зробив нову шокуючу заяву. За його словами, Захід бореться з Росією, адже хоче реваншу за невдалі битви ще з часів Наполеона. Про це повідомляє прокремлівське видання ТАСС, передають Патріоти України.

«Як не дивно, хтось хоче реваншу за невдачі у боротьбі з Росією ще в історичні періоди – за невдалі походи Гітлера на Росію, Наполеона тощо. Таких історичних прикладів дуже багато. Як не дивно, в історичній пам'яті тих самих недоброзичливців, про яких я сказав, є багато. Я з цим стикався, дивно, але це факт», – наголосив Путін на колегії МВС Росії.

Зокрема президент РФ додав, що Захід нібито хоче скористатися природними ресурсами Росії, аби зберегти свою гегемонію за рахунок росіян. «Звичайно, величезна територія, людські ресурси, природні ресурси. Зробити це (зберегти гегемонію - ред.) у тому числі і за рахунок Росії, після її можливого дроблення», – пояснив очільник держави-агресорки.

Путін також додав, що «нікому і ніколи не вдавалося і не вдасться зробити Росію «слабкою ланкою».

Посол повідомила, як швидко США передадуть допомогу Україні після голосування в Конгресі

субота, 20 квітень 2024, 12:22

США за короткий період можуть перейти до постачання Україні озброєнь після ухвалення відповідного закону в Конгресі. Про це заявила посол України в США Оксана Маркарова в ефірі національного телемарафону, передають Патріоти України. «Від моменту підпи...

"Скажу вам, локально, що бачу": Військовий прокоментував заяви про контрнаступ ЗСУ у 2025 році

субота, 20 квітень 2024, 11:30

Військовослужбовець Євген Ієвлєв, який зараз перебуває на Горлівському напрямку, закликає до стриманості у заявах про можливий контрнаступ Збройних сил України 2025 року. Про це він сказав в ефірі "Еспресо", передають Патріоти України. "Я вважаю, що...