Хочуть швидких перемог: Результат контрнаступу може вплинути на ставлення Заходу до України, - Financial Times

Результат контрнаступу може вплинути на ставлення Заходу до України, – Financial Times

Результати Контрнаступу українських військ можуть вплинути на ставлення Заходу до України. Мова йде про фінансову та іншу підтримку, передають Патріоти України з посиланням на Financial Times.

Видання, посилаючи на неназваного високопоставленого європейського дипломата, вказує, що результати Контрнаступу вплинуть на все, що "ми робимо щодо України".

"Фінансування, підтримка, політична участь... і, що найважливіше, мирні переговори, які відбудуться, подобаються вони нам чи ні", - сказав дипломат.

При цьому головнокомандувач НАТО в Європі, генерал Крістофер Каволі наголошує, що Контрнаступ України поки не досяг значних успіхів. За його оцінками, ЗСУ зіштовхнулися з труднощами, пов'язаними з російською обороною.

"Росія все ще має перевагу (за рахунок, - ред.) масовості", - сказав Каволі. Військовий штаб НАТО відмовився коментувати заяву командувача.

"НАТО уважно спостерігає за конфліктом в Україні з самого початку... Наступний етап їхньої боротьби може бути довгим і важким, але ми продовжуватимемо робити все можливе, щоб допомогти Україні виграти її екзистенційну боротьбу", - йдеться у заяві.

"Вулиці засіяні трупами": Кулеба розповів про втрати росіян в Авдіївці

субота, 24 лютий 2024, 9:59

Попри те, що в Авдіївці росіяни втратили більше солдатів, ніж за 2 роки війни в Афганістані, пропаганда РФ твердить про "потужне" захоплення міста. Його вулиці буквально засіяні трупами російських окупантів. Про це сказав міністр закордонних справ Укра...

"Можна не сумніватися": Джонсон несподівано заявив, що за Трампа світ був "безпечнішим і стабільнішим"

субота, 24 лютий 2024, 9:55

Колишній прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що є мало сумнівів у тому, що світ почувався безпечнішим і стабільнішим, поки експрезидент США Дональд Трамп був при владі, передають Патріоти України. Виступаючи на Конференції консервати...