Хочуть торг: Орбан вважає, що Путін і Сі вірять у мирні переговори з Україною до кінця року

Путін та Сі Цзіньпін вважають, що до кінця року між Києвом та Москвою відбудуться мирні переговори. Про це повідомляє El Pais, передають Патріоти України.

"Путін і Сі Цзіньпін вважають, що до кінця року між Україною та РФ відбудуться мирні переговори", - йдеться у повідомленні.

За даними видання, про це заявив голова уряду прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан у конфіденційному листі європейським лідерам після своїх поїздок до Москви та Пекіна.

Як зазначається, угорський лідер у конфіденційному звіті про свої поїздки до Москви та Пекіна запевняє, що його мета – щоб Європа виступила з мирною ініціативою для України.

Як повідомлялося, після візиту до Києва Орбан відвідав Москву й Пекін, де намагався обговорювати «мирні ініціативи» щодо завершення війни в Україні.

Читайте також: Орбан переказав лідерам ЄС позицію Путіна, що «час не за Україну, а за російські сили»

Від початку «турне» угорського лідера політичне керівництво ЄС заявило, що під час таких візитів Орбан представляє виключно себе та позицію своєї країни і не уповноважений представляти інтереси ЄС.

Президент Володимир Зеленський на пресконференції у Варшаві заявив, що посередниками у мирних переговорах можуть бути лише ті країни, які можуть серйозно впливати на режим Путіна у військовому чи економічному плані.

Москва замислила черговий масштабний злочин: Україна відповіла на заяву Росії про плани підриву дамб Київського та Канівського водосховищ

п’ятниця, 12 липень 2024, 23:55

Міністерство закордонних справ України спростувало та назвало абсурдною заяву представниці МЗС РФ Марії Захарова, що нібито "Україна готує знищення дамб Київської ГЕС та Канівського водосховища, щоб звинуватити Росію". . У МЗС наголосили, що за будь-як...

По чайній ложці: Bloomberg дізнавався, скільки F-16 ЗСУ отримають влітку і до кінця року

п’ятниця, 12 липень 2024, 23:20

Один зі співрозмовників видання зазначив, що Україна ймовірно зможе розмістити ескадрилью F-16 - від 15 до 24 літаків. За словами іншого джерела, Київ очікує отримати шість F-16 цього літа і до 20 до кінця року. . Водночас у країн-партнерів виникали с...