Хочуть "заморозити" цей конфлікт: Тарас Загородній дав прогноз, як РФ буде намагатися вирішити війну з Україною

"Думаю, вони вже не прив'язуються до дат і йтимуть "в довгу": перемелюватимуть схід нашої країни, намагаючись оточити Донбас", - таку думку в ексклюзивному інтервю "Фактам" висловив політолог, політичний та економічний експерт Тарас Загородній, передають Патріоти України.

Також він зазначив, що найімовірніше, їхня головна стратегія — вихід на переговори з Україною з метою «заморозити» цей конфлікт. Судячи з заяв наших західних партнерів, вони про це добре знають і не погодяться на таке.

«Знаєте, це мені нагадує ситуацію, коли Гітлер у 1943−1944 роках намагався вийти на переговори з Черчиллем, який відповів: „Усе, вже жодних переговорів не буде“. Підтверджує таку думку й офіційна позиція Заходу: надання безлімітної допомоги для отримання повної перемоги України», — зауважив експерт.

Зробили подарунок для ЗСУ: Російські окупанти загубили дрон з картою пам'яті, на якій – детальний огляд їхньої бази

п’ятниця, 19 серпень 2022, 14:50

Російські військові загубили дрон з картою пам'яті, на якій зберігся оглядовий тур їхньої бази в Миколаївській області. Ці дані потрапили до рук української розвідки. Про це у п’ятницю, 19 серпня, розповіли в Управлінні стратегічних комунікацій ЗСУ, п...

Лукашенко віддає військову техніку та боєприпаси Путіну, наступ з Білорусі відкладається, - військовий експерт

п’ятниця, 19 серпень 2022, 14:44

Лукашенко віддає військову техніку та боєприпаси Росії, що ще більше знижує ймовірність наступу з Білорусі. Про це 18 серпня в ефірі "FreeДом" заявив військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України. "Що стосується білоруської армії, то загр...