"Хочуть зберегти обличчя Путіну": Російський політолог пояснив, чому Франція та Німеччина бояться перемоги України

Влада Франції та Німеччини бояться перемоги України та поразки президента РФ Володимира Путіна. Таку думку висловив політолог і публіцист Андрій Піонтковський в інтерв’ю НВ, передають Патріоти України.

"Франція та Німеччина бояться перемоги України та поразки Путіна, бо перемога України змінить усю структуру міжнародних відносин, структуру безпеки в Європі. Адже після кожної світової війни, давайте називати речі своїми іменами, те, що відбувається зараз - це світова війна, нову структуру визначають переможці", - пояснив Піонтковський.

Політолог вважає, що у цій новій системі Німеччина та Франція втратять свою геополітичну вагу. "Адже французи безперебійно повторюють "grandeur de la France" — "велич Франції", цим вони компенсують той факт, що ганебно програли Другу світову війну і втратили статус великої світової держави. А цей штучний "grandeur de la France", який вони роздмухують, завжди полягає в тому, що вони якось паскудять американцям і заграють з Кремлем", - сказав експерт.

Президент Франції Еммануель Макрон, не приховуючи, заявляє: "Я можу бути посередником, я єдиний посередник, з яким Москва розмовлятиме". "Нехай самі й розмовляють. Макрон - посередник, хоч із диктатором посередники вже нікому не потрібні будуть", - заявляє політолог.

За його словами, у німців інтерес, швидше, економічний і діловий. Тому вони "служать Кремлю за привілейовані економічні відносини та дешевший газ", а крім того "пристойно збагачуються".

"Тому ці дві країни і зображають "давайте не загострюватимемо, а раптом Путін використає ядерну зброю". Та ніхто вже не боїться цих понтів з ядерною зброєю після того, як американці Путіну пояснили, що в цьому випадку Росія отримає нищівну відповідь, яка торкнеться його особисто. З цим шантажем гопника з пітерського підворіття покінчено. Вони бояться не ядерної бомби Путіна. Франція та Німеччина бояться перемоги України та її нової ролі у міжнародних відносинах, і втрати ними ролі привілейованих європейських повій Кремля", - сказав Піонтковський.

Від публічного зґвалтування рятують тільки офіцерські погони: Як кадирівці "підвищують бойовий дух" в армії РФ

вівторок, 4 жовтень 2022, 12:15

У стані російських окупаційних військ, які перебувають в Україні, спостерігається не тільки панічний настрій через контрнаступ ЗСУ, але й неабияке пригнічення через вкрай жорсткі дії загороджувальних загонів. Складаються вони здебільшого з кадировців, ...

Росіяни намагались модернізувати: ЗСУ захопили рідкісний міномет "Сани" з боєкомплектом (фото)

вівторок, 4 жовтень 2022, 11:59

Військові ЗСУ захопили російський міномет 2С12А "Сани" разом із боєкомплектом до нього. Про це повідомили у СтратКомі ЗСУ, передають Патріоти України. "Рідкісний трофей. Міномет 2С12А "Сани" 120-мм і БК до нього", - йдеться у повідомленні. Зазначимо, 2...