“Хочуть зробити ручних тварин”: “Слуги народу” вже скаржаться на Офіс президента і керівництво партії

Народні депутати від партії “Слуга народу” незадоволені законопроектом №1038, який передбачає внесення змін у закон про статус народного депутата, яким пропонується позбавляти депутатів мандату за невходження у фракцію і також за припинення членства у фракції. Про це повідомляє УП з посиланням на свої джерела у Верховній Раді, передають Патріоти України.

За словами народних обранців, Офіс президента і керівництво партії хочуть зробити з фракції “абсолютно ручних тварин”. На сьогоднішній день в парламенті зареєстровано 2 законопроекти №1038 і №1045-1, що передбачають позбавлення мандата депутата, якщо той не увійшов до фракції партії, від якої обирався/яка його висувала, або вийшов з фракції.

В рамках першого народний депутат може позбутися мандата за “невходження його у депутатську фракцію політичної партії, за списками якої він був обраний народним депутатом у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі або яка була суб’єктом його висування в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі, або припинення його членства у такої фракції”.

Між тим законопроект №1045-1 передбачає, що нардеп може входити до складу лише депутатської фракції тієї політичної партії, за виборчим списком якої він був обраний в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, або яка була суб’єктом його висування в одномандатному виборчому окрузі.

Хіти тижня. "Зеленский, ты предатель! Кто для тебя Россия?": Президенту України влаштували жорсткий рознос, йому довелось мовчати (відео)

четвер, 27 лютий 2020, 11:00

Володимир Зеленський під час візиту у Бориспільську лікарню інтенсивної терапії 19 лютого потрапив в неприємну ситуацію. На президента накинулася жінка із звинуваченнями в зраді. У мережі з'явилося відео з гучними висловлюваннями в сторону Зеленського,...

Не Тігіпком єдиним: Джерела розкрили цікаві деталі про заміну Гончарука і назвали гучні прізвища

четвер, 27 лютий 2020, 10:30

В Офісі президента України йде дискусія з приводу того, хто реально може очолити уряд і стати новим прем'єр-міністром замість Олексія Гончарука. Про це повідомляє "Апостроф", посилаючись на інформацію власних джерел, передають Патріоти України. Відзнач...