Ходячі трупи, одного схоже вже прибрали: Встановлені місця перебування найманців Кремля, звинувачених у знищенні МН17

Щонайменше двоє з підозрюваних у причетності до збиття “Боїнга” малазійських авіаліній рейсу МН17 перебувають в Росії, ще один, можливо, помер, повідомляють Патріоти України з посиланням на “Російську службу BBC”.

Ключова фігура в транспортуванні “Бука” з Донецька в селище Сніжне, звідки була випущена ракета по літаку, Сергій Дубинський з позивним “Хмурий” проживає в Ростовській області Росії.

Він був змушений залишити Донбас після катастрофи через конфлікт з іншими ватажками угруповання “ДНР”. У ВВС наголосили, що зв’язувалися з ним і він заперечував свою причетність до збиття літака.

Так званий “міністр оборони “ДНР”” Ігор Гіркін з позивним “Стрілок” нині живе в Москві. Про це пише “Радіо Свобода”.

“Жодних коментарів, крім тих, що були раніше. Ополчення “Боїнг” не збивало, більше я нічого не коментую”, – сказав він журналістам BBC.

Місцеперебування командира «батальйону» в “2-му відділі ГРУ ДНР” Леоніда Харченка (“Крота”) не встановлено. У квітні 2015 року він перебував на сході України. Подальша його доля невідома.

Існує версія, що він був убитий після того, як переїхав у Ростовську область.

Росіянин Олег Пулатов (позивний “Гюрза”), який очолював “2-й відділ ГРУ ДНР”, в 2017 році писав, що перебуває “на нашій території”. “Радіо Свобода” зазначає, що за контекстом можна припустити, що йшлося про Росію.

Раніше сьогодні повідомлялося, що Міжнародна слідча група (JIT), яка займається розслідуванням причин катастрофи MH17 на Донбасі, назвала імена чотирьох підозрюваних.

Також свою доповідь оприлюднила група незалежних розслідувачів Bellingcat, в якому перерахувала імена інших бойовиків, причетних до збиття “Боїнга”.

"Оціночні суб'єктивні судження": Генштаб відреагував на заяву полковника Ноздрачова

четвер, 12 грудень 2019, 22:11

В Генштабі сказали, що його заява не є позицією Генерального штабу та Збройних Сил України. Генеральний штаб ЗСУ відреагував на заяву Начальника Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України полковник Олексій Ноздрачов, що україн...

"Нехороший знак": В мережі показали нову карту РФ з чужими територіями (фото)

четвер, 12 грудень 2019, 21:14

"Зайва ділянка" підозріло схожа на Білорусь. В мережу потрапили фото з заходів у Росії, де на задньому тлі висить карта країни з "анексованою" Білоруссю. Відповідні фото опублікували на сторінці "Мид Роисси" в Twitter, передають Патріоти України. "У Ро...