Холопська мольба "царя" на колінах: Володін від імені Держдуми РФ запевняє, що мобілізації не буде, як і першого ядерного удару

У правлячій верхівці РФ точиться боярська гризня партій миру та війни за те, яку доленосну заяву зробити Путіна у день побєдобєсія. Звісно остаточний вибір за схибленим диктатором.

Голова Держдуми РФ В'ячеслав Володін запевняє, що мобілізації в Росії не очікується і що ядерний удар з боку РФ можливий лише як відповідь. Таку заяву довірена особа Х*йла, що уславилась висловом "Є Путін - є Росія. Немає Путіна - немає Росії", зробила в ефірі радіо "Комсомольська правда", передають Патріоти України.

Пряма мова на запитання, чи може бути мобілізація в Росії: "Ні. Ні. Я вам в ефірі і без ефіру скажу це". Володін також запевнив, що ядерний удар з боку РФ можливий тільки як відповідь. "Щодо Російської Федерації, ви знаєте, у нас це закладено тільки як можливість відповіді на завданий удар... У нас це тільки відповідь, це тільки в рамках оборони, якщо завдадуть – ми відповімо", – сказав він.

Такі заяви відображають погляди тієї частини кремлівської верхівки, що усвідомлює: мобілізація як подальша ескалація війни з Україною та колективним Заходом, як і вимахування "ядерної дубинкой" шлях до катастрофи.

При цьому ставленик Путіна не забув свій виступ здобрити імперською маячнею, в руслі затвердженого Х*йлом офіціозу. Так глава Держдуми натякнув на необхідність проведення "референдумів" на заході України щодо приєднання українських територій до сусідніх країн. - Адже Путін все ще сподівається досягти компромісу з Заходом через залучення Польщі, Румунії та "гнилого яблука Європи" Угорщини у поділі України, котру на його думку "друга армія світу" в ці дні добиває десь на півдні.

Володін також заявив, що у 2014 році Крим "від'єднався від України", а так звані "ДНР" та "ЛНР" нібито "ухвалили рішення вийти зі складу України та стати самостійними".

"Таємно розмістили в себе бомби зі США": РФ звинуватила в ядерній "змові" відразу 5 країн в ООН

п’ятниця, 31 березень 2023, 22:42

Постпред Росії в Раді Безпеки Організації Об'єднаних Націй (ООН) Василь Небензя придумав нову "страшилку" про розміщення ядерних бомб на території Європи, передають Патріоти України. Він заявив про існування таємних ядерних сховищ Альянсу, в яких війсь...

Бригадний генерал ЗСУ розповів, що зараз відбувається в Авдіївці

п’ятниця, 31 березень 2023, 22:27

Збройні сили України стримують спроби російських окупантів оточити Авдіївку на Донеччині. Інтервенти атакують місто з артилерії та авіації. Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угрупування військ "Таврія", бригадний генерал Олександр Та...