Хороша ціль для ЗСУ: Начальник Генштабу ЗС РФ прибув на Харківщину, щоб командувати наступом окупантів

Начальник російського Генштабу Валерій Герасимов особисто командуватиме наступом окупаційної армії на Ізюмському напрямку. За попередніми даними, він вже прибув в пункт управління збройних сил РФ в тимчасово захопленому рашистами Ізюмі, передають Патріоти України.

Це свідчить про проблеми в вертикалі управління армією РФ і є сигналом про майбутню поразку рашистів у наступі на Ізюмському напрямку. Про це, посилаючись на власні джерела, повідомили у Defense Express.

"Схоже, рашисти вважають, що наступ на Ізюмському напрямку – це для них "Сталінград" та "Курська дуга" одночасно. Тому Кремль вирішив ще більше "централізувати" управління цією операцією. Із власних джерел Defense Express стало відомо, що начальник Генерального штабу ЗС РФ Валєрій Гєрасімов буде особисто керувати наступом російських військ на Ізюмському напрямку", - зазначили у військовому виданні.

За даними Defense Express, Герасимов вже прибув у пункт управління ЗС РФ у тимчасово окупованому Ізюмі. У таких "рокировках" експерти вбачають поганий знак для Кремля та запланованого ним наступу на Ізюмському напрямку.

"Раз особисто Гєрасімов прибув командувати операцією не стратегічного, а оперативно-тактичного рівня, значить у Кремля провалився задум по створенню єдиної вертикалі командування силами, що ведуть війну проти України, котру мав очолювати "політичний призначенець" генерал армії та командувач Південним ВО Алєксандр Дворніков", - зазначено у аналітичному матеріалі видання.

Наразі, за даними Генштабу ЗСУ, Росія стягнула для наступу на Ізюмському напрямку значні сили: підрозділи 1-ої танкової армії та 20-ої загальновійськової армії Західного ВО, 35-ої армії та 68-го армійського корпусу Східного ВО, частини десантних військ, серед яких - дві БТГр 76-ої десантно-штурмової дивізії.

Також, намагаючись компенсувати проблеми у вертикалі управління, рашисти стягнули в околиці Бєлгорода два додаткові дивізіони ОТРК "Іскандер", які, припускають експерти, є вже останніми резервами Росії.

"Маємо сміливість припустити, що така "розбовтаність" вертикалі управління у рашистів стане призвідником поразки наступу орків на Ізюмському напрямку. Тому в Кремлі уже можуть починати рахувати дні до моменту, коли вони повністю програють війну в Україні", - зазначають експерти.

Чергова "бавовна" у Бєлгородській області: Місцеві жителі показали відео вибухів

неділя, 5 лютий 2023, 15:52

У Бєлгородській області РФ – чергова "бавовна". Про це сьогодні, 5 лютого, повідомляють місцеві Телеграм-канали, передають Патріоти України. У повідомленнях йдеться, що після вибуху спрацювали сигналізації автівок. Наразі влада не коментує інцидент. На...