"Хороший показник": Експерт розповів, як США та Британія тиснуть на ЄС для надання допомоги Україні

Сполучені Штати Америки та Великобританія намагаються використати не лише військову складову для допомоги Україні, а й політичну, впливаючи на партнерів щодо Європейського Союзу. Про це говорить у коментарі Фокусу Олександр Краєв, директор програми "Північна Америка" Ради зовнішньої політики "Українська призма", передають Патріоти України.

"Помітно, що США націлені на те, щоб вплинути на німців: активізувалися контакти, тиск через НАТО. Наприклад, невипадково генсек НАТО Єнс Столтенберг несподівано скасував свій візит до Німеччини фактично за день до початку. Хороший показник — новий договір американців з німцями про поставки зрідженого газу. Те саме стосується угорців. Тут включаються ще й британці, і європейці. Тобто, крім військової складової, використовується і політична", — зазначив він.

Йдеться не про прямий тиск на росіян, а на тих, хто дає їм вікно можливостей. "Крім того, важливий пункт — "План Маршалла". Американці все частіше говорять про те, що вже зараз необхідно думати над тим, як Україна відновлюватиметься після війни. І це свідчить про те, що вони бачать перемогу України", — сказав Краєв.

Краєв згадує слова колишньої тимчасової повіреної у справах США в Україні Крістіни Квін. Після повернення до Києва навесні у першому інтерв'ю вона сказала, що США бачить перемогу України в тому, що вона повертає окуповані Крим та Донбас.

Що буде, якщо по Москві завдадуть ядерного удару у відповідь: Карта з радіусом ураження

вівторок, 4 жовтень 2022, 8:56

Російський диктатор Володимир Путін неодноразово погрожував застосувати ядерну зброю у війні проти України. Більше того, кремлівські пропагандисти регулярно закликають вдарити по нашій країні тактичною ядерною зброєю, передають Патріоти України. Портал...

Жіночий гребінець і житомирські шкарпетки: Окупанти, втікаючи з Лиману, залишили сумки із награбованим (фото)

вівторок, 4 жовтень 2022, 8:47

Російські військові, тікаючи з міста Лиман на Донеччині, покидали на позиціях сумки із награбованим в українців майном. Серед речей, які окупанти хотіли забрати додому в РФ, були жіночий гребінець, крем для взуття та житомирські шкарпетки, передають Па...