"Хороший приклад токсичної мужності": Якби Путін був жінкою, він би не почав війну, - Борис Джонсон

Борис Джонсон вважає, що Володимир Путін не почав би війну у тому випадку, якби народився жінкою. Очільник британського уряду про це сказав в інтерв'ю ZDF, передають Патріоти України.

"Якби Путін був жінкою, я просто не думаю, що він почав би таку війну мачо. Якщо вам потрібен дуже хороший приклад токсичної мужності, подивіться на постать Путіна", - заявив Джонсон.

На думку британського прем'єра, щоб такого не відбувалося, треба, аби більше жінок обіймали керівні посади. У Кремлі лаконічно прокоментували слова Джонсона. Прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков відреагував наступним чином: "Фрейд мріяв би про такий об'єкт для досліджень". Проте невідомо, кого Пєсков мав на увазі: Путіна чи Джонсона.

"Путін побудував дуже цікаву систему кураторів, як у КДБ": Ексдепутат РФ про найближче оточення глави Кремля

вівторок, 9 серпень 2022, 15:44

Доступ до Володимира Путіна мають чимало людей, які задіяні у "системі", створеній ним. Окрім Юрія Ковальчука, який є старим діловим партнером президента РФ, і його довіреною особою, до Путіна мають доступ чимало людей, так звані "акціонери режиму". . ...

У новому пакеті допомоги США для України немає HIMARS: У Пентагоні дали пояснення

вівторок, 9 серпень 2022, 15:30

У новому пакеті допомоги США для України немає реактивних систем залпового вогню HIMARS. Заступник глави Пентагону Колін Каль пояснив, що зараз пріоритетнішим є постачання боєприпасів до уже наявних систем. Про це він розповів на брифінгу. Каль зазначи...