"Хорошим русским" доведеться повернутися додому? Телеканал "Дождь" припинить мовлення у всіх країнах Балтії

Услід за Латвією ліцензія на мовлення російського телеканалу "Дождь" відкликана Естонією і Литвою. Рішення ухвалено регуляторами країн, повідомляють Патріоти України із посиланням на Postimees.

Ліцензія Латвії давала право каналу поширювати свій контент в країнах Євросоюзу, США та інших країнах. В Естонії "Дождь" транслювали Telia, Elisa і Home 3, проте у двох з цих телеоператорів канал входив в розширений пакет каналів.

"Серед телевізійних пакетів компанії Elisa "Дождь" є каналом за вибором, тому припинення роботи цього телеканалу торкнеться невеликої частини клієнтської бази", - розповів менеджер зі зв'язків зі ЗМІ Elisa Тааві Тедер.

Новий скандал з телеканалом "Дождь"

2 грудня в ефірі телеканалу ведучий новин заявив, що команда продовжить розповідати про "безглузду" путінську мобілізацію, заявивши, що сподівається, що таким чином "багатьом мобілізованим ми допомогли, в тому числі, забезпеченням та елементарними зручностями на фронті".

Латвійський регулятор оштрафував телеканал на 10 тисяч євро, попередивши, що після третього порушення у ЗМІ відберуть ліцензію.

Згодом "Дождь" заявив, що глядачі нібито не так зрозуміли слова ведучого. Самого ж ведучого вже встигли звільнити. Співробітники "Дождя" називають себе ліберальним медіа. Росіяни втекли з Росії у Латвію і продовжують мовити для своїх громадян. Раніше "Дождь" виклав мапу України без Криму.

Що буде після перемоги України в війні: Каспаров описав два сценарії майбутнього РФ

понеділок, 6 лютий 2023, 16:58

З початку війни суспільні настрої населення Росії та її владних кіл змінилися. Тільки від дій влади залежить, чи призведуть зміни до розпаду країни, чи створення нової держави. Про це повідомив російський опозиційний політик Гаррі Каспаров, передають П...

Дуже важливий крок! Рада скасувала сплату ПДВ та мита при ввезенні дронів, тепловізорів та рацій

понеділок, 6 лютий 2023, 15:59

Верховна Рада звільнила від сплати мита та податку на додану вартість ввезення дронів, тепловізорів та рацій в країну, передають Патріоти України. "Рада схвалила наші законопроекти №8360/8361-д щодо звільнення від ПДВ та мита ввезення коптерів, теплові...