"Хотілося б до всіх звернутися": На Банковій прокоментували заяву Арестовича про "про**аний Херсон" (відео)

В Офісі президента відреагували на слова радника глави ОП Олексія Арестовича, який, коментуючи швидку окупацію Херсона, пояснив це коротко: "Про*бали", передають Патріоти України.

Заступник керівника ОП Кирило Тимошенко під час візиту до Миколаєва заявив, що сьогодні недоцільно підіймати питання про те, чия провина була в незамінуванні шляхів з Криму. Коментар Тимошенка передають миколаївські ЗМІ.

"Я не можу це коментувати. Я вам чесно кажу, як є. Всі висновки, що, хто і де "проморгав" будемо робити, коли виграємо цю війну. І тоді будемо робити висновки. Хотілося б до всіх звернутися, в тому числі до пана Арестовича. Не треба зараз підіймати питання, Хто, де і в чому винен.

Потрібно бути згуртованими й разом іти до перемоги. Як би це не звучало. Це зараз найголовніше. Тому що в деякі моменти здається, що деякі політики, активісти або ще хтось забувають, З чого все починалося кілька місяців тому, - сказав Тимошенко, уточнивши, що останню пропозицію адресував не Олексію Арестовичу.

Відео заяви Арестовича про окупацію Херсона

Окупанти на Донеччині знищили своїх дезертирів, - ЗСУ

вівторок, 6 грудень 2022, 19:29

Російські окупанти на Донеччині знищили своїх дезертирів, більшість із яких були "зеками", інформують Патріоти України. Як повідомляється у вечірньому зведенні Генерального штабу Збройних сил України, 30 листопада в районі Верхньоторецького Донецької о...

Поліцейський-зрадник із Харківщини супроводжував жінку, яка збирала "данину" під час окупації (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 19:15

5 грудня Київський районний суд Харкова ухвалив рішення про взяття під варту 38-річного мешканця Балаклії, який обійняв посаду в окупантів. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі, передають Патріоти України. Як установили слідчі, чоловік ...