Хотіли "красиво", але промахнулись: Російські пропагандисти "поховали" батька Путіна за 10 років до народження диктатора, приписавши йому "подвиг"

Російський "Перший канал" зганьбився, помилково приписавши батькові диктатора Володимира Путіна героїчну смерть в 1941-1943 роках, близько за 10 років до народження тирана. Володимир Спиридонович нібито "загинув на Невському п'ятачку, прориваючи вороже кільце" в часи Другої світової війни, передають Патріоти України.

Такий рядок з'явився в ефірі пропагандистського телеканалу, на що звернули увагу в Twitter SOTA. За офіційними даними батько Путіна помер у 1999 році. У сюжеті "Першого каналу" йшлося: "Про це заявляв і президент Володимир Путін, чий батько загинув на Невському п'ятачку, прориваючи вороже кільце".

Як відомо, Невський п'ятачок – умовне позначення плацдарму на лівому березі річки Неви, яку утримували військові Ленінградського фронту з 19 вересня 1941 по 29 квітня 1942 і з 26 вересня 1942 по 17 лютого 1943 року в ході битви за Ленінград.

Чому псевдожурналісти в своєму тектсі "поховали" батька Путіна на десятки років раніше, ніж про це йдеться в офіційних джерелах, – невідомо. До речі, згідно з відкритої інформації, Володимир Спиридонович дійсно брав участь в Другій світовій війні, однак вижив і в 1952 році в нього народився син, котрий став військовим злочинцем та тираном.


Окупанти змінюють напрямки своїх ударів: Представник ГУР Міноборони розповів, що стає головною ціллю для атак

середа, 22 березень 2023, 23:52

Ворог переорієнтовує напрямки для завдавання ракетних ударів по Україні. Енергетична інфраструктура залишиться під прицілом. Водночас головною ціллю стають військові об'єкти, а також концентрація військ ЗСУ і логістика. Про це в інтерв'ю розповів засту...

Майор, капітан і "вагнерівці": Офіцер ЗСУ розповів про свіжі втрати РФ (фото)

середа, 22 березень 2023, 23:15

На українській землі ліквідовувано ще низку російських окупантів, у тому числі знищений майор-"мобік" Дім Сундуков та капітан Рушан Тагаєв, повідомляють Патріоти України. "Вантажем 200" також стали два члени російської приватної військової компанії "Ва...