Хотіли вдарити по материковій Україні, але щось пішло не так: У Криму росіяни могли збити власну ракету "Онікс"

Російські окупанти могли збити власну ракету "Онікс", яку запускали по Одеській області. Про це у Telegram повідомив речник Одеської ОВА Сергій Братчук, передають Патріоти України.

Ввечері, 28 серпня, на мисі Фіолент пролунала серія вибухів – одночасно з запуском ракети "Онікс" та оголошенням повітряної тривоги в Одеській області. Згодом російські ЗМІ писали про спрацювання рашистської ППО в Криму.

"Дуже цікава інформація надійшла з тимчасово окупованого Криму – і стосується вона, на жаль, цієї крайньої повітряної тривоги, що пролунала щойно в Одесі та області. Місцеві пабліки повідомляють про те, що росіяни намагалися запустити по Україні ракету "Онікс", а вона взяла та десь там впала. І одночасно пролунали вибухи на мисі Фіолент і одночасно пролунав відбій тривоги в Одесі та області", - сказав він.

Однак Братчук допускає, що інформація про нібито падіння ракети могла бути навмисним вкидом, щоби дезінформувати українську розвідку.


"Уснул и не проснулся": Як командування РФ приховує причини загибелі "мобіків" (аудіо)

субота, 3 грудень 2022, 14:44

За даними Служби безпеки України, російське командування приховує причини загибелі "мобіків" перед новою хвилею мобілізації, щоб запобігти бунтам в армії. Про це стало відомо із нового перехоплення, яке СБУ оприлюднила 3 грудня, передають Патріоти Укра...

Більше не почесні: Депутати Харківської облради позбавили регалій своїх колег

субота, 3 грудень 2022, 14:00

Уперше депутати Харківської обласної ради позбавили регалій своїх колег, діючих депутатів. Причина - близькість до проросійських сил, зазначають Патріоти України. На сесії третього грудня депутати Харківської області позбавили почесних звань двох депут...