"Хотіли взяти нас голими руками": Патріарх РПЦ Кирило спробував обґрунтувати війну РФ проти України і згадав про "християнські цінності"

Патріарх Російської православної церкви Кирило (Володимир Гундяєв), який підтримує повномасштабну війну РФ проти України, спробував обґрунтувати російське вторгнення. Він вкотре звинуватив у цьому Захід, заявивши, що причиною війни в Україні стала нібито відсутність спільних цінностей. Таку заяву Кирило зробив, виступаючи після літургії у храмі Христа Спасителя у неділю, 9 квітня. Про це повідомляють російські пропагандисти, передають Патріоти України.

"Ставилося завдання взяти нас голими руками, без усякої війни, обдурити нас, втягнути у свій світ, прищепити нам свої цінності. Але народ наш і керівництво наше зрозуміли, що ці цінності суперечать нашим, адже Свята Русь, слава Богу, зберігає християнські цінності, які й були включені до системи національних цінностей. Коли ж стало зрозуміло, що нічого спільного вже немає, все це призвело до військового протистояння", – сказав патріарх РПЦ.

Варто зазначити, що раніше Вселенський патріарх Варфоломій заявив, що Російська православна церква (РПЦ) несе спільну з Кремлем відповідальність за війну в Україні. Але він готовий допомогти у післявоєнному "духовному відродженні" Росії.

Нагадаємо, патріарх Кирило нещодавно призначив клірика Санкт-Петербурзької єпархії, протоієрея Димитрія Василенкова, головним військовим священиком духовенства, відповідальним за духовний напрямок військовослужбовців Збройних сил Росії та співробітників інших силових структур, які перебувають у зоні "спеціальної операції". Крім того, протоієрей Василенков призначений виконувачем обов'язків заступника голови Синодального відділу із взаємодії зі Збройними силами та правоохоронними органами.

До депортації українських дітей Кремль залучив мотоциклетні банди – посол США

неділя, 3 грудень 2023, 23:40

Білорусь бере участь у депортації українських дітей, а до незаконного вивезення залучають недержавні організації. Про це розповіла пані посол США з особливих доручень Бет Ван Шаак під час конференції у Торонто, передають Патріоти України. «Ми маємо інф...

Якщо Путіна не зупинити в Україні, він повернеться за "добавкою" – голова МЗС Великої Британії

неділя, 3 грудень 2023, 22:43

Якщо російського диктатора Володимира Путіна не зупинити в Україні, то він "повернеться за добавкою" і вчинить нову агресію. Про це заявив міністр закордонних справ Великої Британії і експрем'єр Девід Кемерон, передають Патріоти України з посиланням на...