
На Майдані Незалежності в Києві, де триває протест підприємців, ввечері в середу сталася бійка між активістами і невідомими людьми в чорному. Про це розповів лідер руху "SaveФОП" Сергій Доротич, повідомляють Патріоти України.
За його словами, протестувальникам сьогодні привезли печиво в коробках, після чого прибігли люди в чорній формі без розпізнавальних знаків і почали віднімати їх. "Після того, як до наших прихильників підбігли інші протестувальники, в цей же момент до невідомих в балаклавах підтяглася поліція і в оточенні співробітників правоохоронних органів вони покинули площу без жодних перешкод. Я думаю, що це тітушки з боку поліції, які виступають у ролі провокаторів", – розповів Доротич.
Також він додав, що протестувальники викликали наряд поліції, але пройшло вже більше години, а поліція так і не приїхала. "Співробітники правоохоронних органів, які знаходяться на Майдані Незалежності, на наші прохання розібратися, хто на нас напав, заявили, що вони не бачать порушень з боку нападників. Також вони попросили нас дістати печиво з коробок і розкласти по кишенях, це повний абсурд", – обурюється Доротич.
Увага! На відео присутня ненормативна лексика.
Українська компанія Depthon Systems разом з американськими партнерами Red Cat створила новий морський безпілотник SeaHive 5.0, який несе на борту ударні FPV-дрони, передають Патріоти України з посиланням на виданні «Оборонка». Безпілотник атакує ворога...
США вперше підтримали документ, у якому фактично відмовилися від ролі нейтрального посередника щодо України. Про це під час брифінгу на саміті Франція-Італія в місті Антіб заявив французький президент Еммануель Макрон, передають Патріоти України. . "В...