"Хотіли змусити самому собі відрізати язик ножицями": Лукашенко розповів про нібито спробу вбивства пропагандиста Азарьонка

Григорій Азарьонок. Фото: скріншот з відео.

Олександр Лукашенко сьогодні на урочистих зборах на честь Дня Незалежності розповів про нібито спробу вбивства головного пропагандиста Білорусі Григорія Азарьонка, а також про підготовку підриву вузла зв'язку ВМФ РФ. Його цитує «БелТА», передають Патріоти України.

"І ще один замах на злочин, який може привести в жах (принаймні, весь цей зал): спроба вбивства нашого журналіста Григорія Азарьонка. Це сталося минулої ночі: 1 липня. Мета (цитую) - знерухомити, захопити, кинути в багажник. Вивезти в ліс в найглухіше місце, відрізати язик. Взяти ножиці, щоб сам це зробив. Якщо не зробить сам - той, хто був найнятий за десять тисяч доларів (гроші були перераховані), повинен був здійснити цю операцію, зняти на камеру і викласти в інтернет", - розповів Лукашенко.

За його словами, замах нібито замислювався як попередження: «дивіться, ми вас всіх переріжемо, як мінімум відріжемо язика, щоб мовчали».

"Якщо не вийде - вбити. Пістолет був привезений з України і захований в схованці в Гомельській області, як і інші прилади (тепловізори та інше), які використовувалися при спробі підірвати вілейську станцію зв'язку Російської Федерації з військово-морським флотом в Атлантиці. Всі були викриті, знайдені тайники. Операція тривала довго. Знову запитаєте прізвище? Будь ласка, це Сосновський. Заарештований і дає свідчення", - зазначив Лукашенко.

При цьому він відзначив мужність головного пропагандиста Білорусі Григорія Азарьонка. "Вони тричі намагалися його захопити або вбити. Мета була - зайти у квартиру і у квартирі", - сказав Лукашенко.

Нагадаємо, що 3 липня Білорусь святкує День Незалежності.

"Путин - глава обкома китайской компартии": Як у Кремлі допомагають Китаю привласнювати російські землі та інші ресурси (відео)

субота, 4 грудень 2021, 0:23

Поки проплачені кремлівські політологи втовкмачують наївним співгромадянм про "п'яту колону", яка нібито працює на Захід, "шоста колона" в особі Путіна і Ко продає Росію з потрохами пекінським партнерам. Адже насправді ніхто не робить стільки заради ки...

Хіти тижня. "На Западе понимают, что если Россия захочет осуществить прямое вторжение в Украину, то остановить ее смогут не ВСУ и не санкции", - Портников

субота, 4 грудень 2021, 0:10

"Каждый день западные политики и медиа сообщают об опасной концентрации российских войск у украинских границ; российские чиновники и пропагандисты привычно отвечают, что Россия ни на кого не нападала и нападать не собирается - это, наоборот, Запад "нак...