"Хотів на свободу": Поранений російський "зек" здався в полон ЗСУ на Харківщині й розповів, як потрапив на війну (відео)

У полон до Збройних сил України потрапив мобілізований із числа в'язнів російських в'язниць. У ході бойових дій він був поранений, передають Патріоти України.

Відео з полоненим опублікував у своєму Telegram-каналі український журналіст Юрій Бутусов. "Українці надають допомогу пораненому російському зеку", – йдеться в публікації. Бутусов додав, що окупант здався в полон під Куп'янськом бійцям 92-ї окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка.

Коли один із захисників запитав полоненого, що він хотів довести, беручи участь у війні проти України, колишній в'язень відповів: "Що я хотів? На волю хотів".

"Отримав благословення Люцифера": Роспропаганда зробила "містичний" сюжет про Зеленського (відео)

вівторок, 31 січень 2023, 12:00

Російська пропаганда не втомлюється штампувати нові фейки про українського президента Володимира Зеленського. Вже кілька місяців про українського лідера говорять крізь призму "містики". Цього разу рупори Кремля показали дивний сюжет про Зеленського та ...

Авіанальоти на телевежу у Харкові робили за наказом росіянина, який народився у Чугуєві

вівторок, 31 січень 2023, 11:45

Командуючому армією ВПС Росії та командиру авіаполку заочно повідомили про підозри та викликали на допити. Служба безпеки України заочно повідомила підозру двом росіянам, Олегу Маковецькому та Олексію Лободі, які командували обстрілом телевежі у Харков...