Хотів підзаробити на пенсії: ЗСУ ліквідували мічмана-окупанта із Северодвінська (фото)

Мічман армії РФ Костянтин Креньов ліквідований Збройними силами України. Окупант близько 30 років прослужив у Сєвєродвінську Архангельської області, а після виходу на пенсію вирішив підзаробити на війні проти нашої країни. Про загибель Креньова 22 вересня офіційно оголосила влада Архангельської області. Зокрема, губернатор Олександр Цибульський заявив, що Креньов нібито з дитинства мріяв стати військовим, передають Патріоти України.

Після школи він вступив до Вищого військово-морського училища радіоелектроніки ім. Попова в Санкт-Петербурзі. "Усе його життя було пов'язане зі Збройними силами РФ", – заявив Цибульський.

Водночас волонтер та блогер-розслідувач Іраклій Комахідзе зазначив, що загиблий окупант був "незрозумілої орієнтації". "Маючи недостатню пенсію, вирішив підзаробити і... вуаля. Прикриттям у звичайному житті мічману служила дружина Ольга Креньова-Алфьорова", – написав блогер у своєму Facebook.

Путін шукає способи покласти край підтримці України з боку США та Європи, - NYT

вівторок, 3 жовтень 2023, 10:37

Експерти та офіційні особи дедалі частіше називають спеціальне виснаження України і примушування країн Заходу "втомитися" надавати Києву допомогою новою стратегією російського диктатора Володимира Путіна, передають Патріоти України. Американські офіцій...

Карма? Вантажний поїзд розчавив ЗРК росіян на Донеччині - загинули окупанти

вівторок, 3 жовтень 2023, 10:26

На окупованій частині Донеччини вантажний поїзд наїхав на машину з ракетним комплексом російських військових, внаслідок чого загинули троє загарбників. Про це повідомляють російські засоби масової пропаганди, передають Патріоти України. У ніч проти 3 ж...