
На початку війни житель Херсонщини Андрій Грушко попросився до армії, але через вік йому відмовили. Його населений пункт окупували російські військові, і тоді він вирішив вкрасти армійський автомобіль. Чоловік зізнається, що "полював за здобиччю" протягом кількох днів. Про це повідомляє Угруповання військ "Південь" на сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
"Спочатку було страшно, а потім вирішив, що треба якось допомогти хлопцям. Я декілька днів спостерігав за "УРАЛом", і як тільки його покинули, заліз в нього та поїхав. Я не вважаю себе героєм, я просто хотів зробити добре діло та насолити військовим РФ", - сказав чоловік. Зазначимо, що жителі Херсонщини вже прославилися своєю хоробрістю та кмітливістю. Зокрема, за днів після початку повномасштабного вторгнення танк у росіян вкрали місцеві роми. Зробили це у селищі Любимівка, що неподалік Каховки.
Сполучені Штати та Іран домовилися про створення спеціальної "лінії зв'язку". Вона дозволить забезпечити безпечний рух суден через Ормузьку протоку, передають Патріоти України з посиланням на CNN. Про створення "лінії зв'язку" спільно заявили посередни...
Українські військові 21-22 червня завдали нових ударів по важливих об’єктах російських загабників. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в понеділок, передають Патріоти України. . Генеральний штаб Збройних сил України (ЗСУ) заявив про ураження в ніч проти 21 ч...