"Хотим закончить войну!": Комік Сивохо розповів, чим займеться в РНБО

Новий радник секретаря Ради нацбезпеки й оборони з питань реінтеграції та відновлення Донбасу Сергій Сивохо закликав українців об'єднати зусилля для завершення війни і досягнення миру на сході України. Про це комік, актор і тренер "Ліги сміху" написав на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

Водночас попросив не поспішати з висновками щодо його роботи в РНБО і розповів, чим займеться на новій посаді. "Не очікував, що у мене стільки шанувальників, зокрема таємних. У всякому разі, всім величезне спасибі за увагу до мене й теми Донбасу. Розумію, що болить, що немає простих рішень і всі вже втомилися сподіватися та чекати. Але наше питання, питання мирного Донбасу, з порядку не зняте і буде вирішене", – зазначив він.

Сивохо наголосив, що на посаді радника секретаря РНБО відповідатиме тільки за гуманітарну політику, роботу з людьми і смислами – з метою припинити війну на сході.

Він також попросив українців не критикувати його передчасно і закликав об'єднати зусилля для досягнення миру в Україні.

"Працюватиму з великою і цілеспрямованою командою. Всі вони, як і я, вихідці з Донбасу, й у нас величезне бажання закінчити цю війну, зокрема у головах. Пропоную не поспішати з висновками, хайпом і хейтом. Скоро ви все побачите й тоді ми зможемо конструктивно дискутувати. А поки давайте об'єднувати зусилля в ім'я Донбасу, Криму й України. Мир нам!" – підсумував новий радник секретаря РНБО.

З архіву ПУ. "Очень смешные шутки, но почему не про Зеленского?": Мережу розізлив номер зірки "95-го кварталу" (відео)

середа, 1 квітень 2020, 20:30

Один з акторів студії "Квартал 95" Валерій Жидков ("Тамбовський Вовк") висміяв майбутні президентські вибори в Україні і кандидатів на посаду глави держави, чим викликав хвилю обурення серед користувачів мережі. Так, Жидков пожартував про таких політик...

Літак не прийняли: Між Україною та Ізраїлем назріває скандал

середа, 1 квітень 2020, 20:07

У четвер, 2 квітня, з Ізраїлю до Києва мав прилетіти літак з громадянами України, після чого відбути в зворотному напрямку з громадянами Ізраїлю. У відносинах між Україною і Ізраїлем може відбутися похолодання через конфлікт, викликаний відмовою Києва ...