"Хотим закончить войну!": Комік Сивохо розповів, чим займеться в РНБО

Новий радник секретаря Ради нацбезпеки й оборони з питань реінтеграції та відновлення Донбасу Сергій Сивохо закликав українців об'єднати зусилля для завершення війни і досягнення миру на сході України. Про це комік, актор і тренер "Ліги сміху" написав на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

Водночас попросив не поспішати з висновками щодо його роботи в РНБО і розповів, чим займеться на новій посаді. "Не очікував, що у мене стільки шанувальників, зокрема таємних. У всякому разі, всім величезне спасибі за увагу до мене й теми Донбасу. Розумію, що болить, що немає простих рішень і всі вже втомилися сподіватися та чекати. Але наше питання, питання мирного Донбасу, з порядку не зняте і буде вирішене", – зазначив він.

Сивохо наголосив, що на посаді радника секретаря РНБО відповідатиме тільки за гуманітарну політику, роботу з людьми і смислами – з метою припинити війну на сході.

Він також попросив українців не критикувати його передчасно і закликав об'єднати зусилля для досягнення миру в Україні.

"Працюватиму з великою і цілеспрямованою командою. Всі вони, як і я, вихідці з Донбасу, й у нас величезне бажання закінчити цю війну, зокрема у головах. Пропоную не поспішати з висновками, хайпом і хейтом. Скоро ви все побачите й тоді ми зможемо конструктивно дискутувати. А поки давайте об'єднувати зусилля в ім'я Донбасу, Криму й України. Мир нам!" – підсумував новий радник секретаря РНБО.

"Їм краще триматись подалі від Криму": Росія влаштувала істерику з погрозами через кораблі НАТО в Чорному морі

вівторок, 13 квітень 2021, 15:15

Заступник глави МЗС Росії Сергєй Рябков, коментуючи у вівторок направлення американських військових кораблів у Чорне море, заявив, що США краще "триматися подалі" від Криму "для їх же блага", передають Патріоти України. . Рябков заявив, що своїми діями...

Хіти тижня. Цілком очікувано: Спікер Путіна заявив, що "Россия готова "защищать" жителей Донбасса с российскими паспортами"

вівторок, 13 квітень 2021, 15:00

На тлі зростання напруженості навколо окупованої частини Донбасу в Кремлі дали зрозуміти, що російська влада буде "захищати" місцевих жителів, які отримали паспорти Росії. Російське інформаційне агентство "Новости" з посиланням на заяву спікера Кремля ...