"Хотим закончить войну!": Комік Сивохо розповів, чим займеться в РНБО

Новий радник секретаря Ради нацбезпеки й оборони з питань реінтеграції та відновлення Донбасу Сергій Сивохо закликав українців об'єднати зусилля для завершення війни і досягнення миру на сході України. Про це комік, актор і тренер "Ліги сміху" написав на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

Водночас попросив не поспішати з висновками щодо його роботи в РНБО і розповів, чим займеться на новій посаді. "Не очікував, що у мене стільки шанувальників, зокрема таємних. У всякому разі, всім величезне спасибі за увагу до мене й теми Донбасу. Розумію, що болить, що немає простих рішень і всі вже втомилися сподіватися та чекати. Але наше питання, питання мирного Донбасу, з порядку не зняте і буде вирішене", – зазначив він.

Сивохо наголосив, що на посаді радника секретаря РНБО відповідатиме тільки за гуманітарну політику, роботу з людьми і смислами – з метою припинити війну на сході.

Він також попросив українців не критикувати його передчасно і закликав об'єднати зусилля для досягнення миру в Україні.

"Працюватиму з великою і цілеспрямованою командою. Всі вони, як і я, вихідці з Донбасу, й у нас величезне бажання закінчити цю війну, зокрема у головах. Пропоную не поспішати з висновками, хайпом і хейтом. Скоро ви все побачите й тоді ми зможемо конструктивно дискутувати. А поки давайте об'єднувати зусилля в ім'я Донбасу, Криму й України. Мир нам!" – підсумував новий радник секретаря РНБО.

Хіти тижня. Спустошити "кишеню" Путіна на мільярди: У Раді підготували цікаве рішення щодо агресії на Донбасі та анексії Криму

субота, 22 лютий 2020, 4:00

В Україні планується створити єдине Нацагентство, що проаналізує всю шкоду, пов'язану з агресією – втрати через біженців та переселенців, втрати підприємців, у яких забрали власність, екологічний збиток і багато іншого. Росія повинна заплатити мільярди...

Доки поляки не визнають своїх історичних злочинів, ситуація виглядає як свинство, - директор Інституту нацпам'яті (відео)

п’ятниця, 21 лютий 2020, 23:42

Треба визнати, що українці вдавалися до жорстоких дій проти поляків, але це була реакція на політику польської влади. Маємо історичний конфлікт із Польщею навколо Волинської трагедії. Але можемо знайти консенсус. Про це в інтерв'ю говорить директор Інс...