Хто б сумнівався: Конституційний суд РФ схвалив захоплення територій України

Конституційний суд Російської Федерації підтримав привласнення окупованих територій України - "ДНР", "ЛНР", Херсонської та Запорізької областей. Вже призначені "вибори" в "парламенти" на 2023 рік. Про це повідомляє російське пропагандистське агентство ТАСС, передають Патріоти України.

Згідно з так званою постановою Конституційного суду "ДНР" та "ЛНР" увійшли до складу РФ в статусі "республік". При цьому російська мова є "державною". Водночас Запорізька та Херсонська області вважаються "прийнятими" до складу Росії в якості "окремих суб'єктів зі своїми нинішніми назвами".

Крім того, гауляйтери Херсонської та Запорізької областей стали "губернаторами". Також на вересень 2023 року призначені вибори в "парламенти" окупованих територій України.

Чоловіки скінчились? Російська ПВК почала наймати жінок у штурмові загони, - ЗМІ

вівторок, 28 листопад 2023, 15:59

Батальйон російських найманців "Еспаньола", який входить у ПВК "Редут", наймає жінок на війну у штурмові загони, передають Патріоти України. Як повідомляє видання "Важные истории", найманці пропонують жінкам "реалізуватись" у снайперській справі, медиц...

Оце так! РФ через фірми-прокладки отримує супутникові знімки України, - експерт

вівторок, 28 листопад 2023, 15:49

Росія знайшла "легкий" спосіб, як на регулярній основі отримувати супутникові знімки територій України не тільки через компанії-прокладки, але і підкуповуючи грошима більших гравців ринку в обхід міжнародних санкцій, передають Патріоти України. Як з'яс...