Хто б сумнівався: Прогулянку Зеленського з журналістами на велосипедах оплатили за рахунок українців (документ)

6 червня Зеленський з нагоди Дня журналістики зустрівся з представниками низки українських ЗМІ в президентській резиденції Залісся в Київській області. Журналісти мали можливість покататися на велосипедах.

Прогулянка президента України Володимира Зеленського з журналістами на велосипедах на День журналістики 6 червня відбулася за рахунок платників податків. Як повідомляють "Схеми: корупція в деталях" у Twitter, прокат велосипедів оплатили з держбюджету, передають Патріоти України.

"1 липня на Prozorro пост-фактум вивісили цю закупівлю, за яку розраховувалось ДУС. І коштувало це 41,5 тис. грн", – йдеться в повідомленні.

"Як посіпаки Кремля в Німеччині привласнюють мільйони євро європейських платників податків", - блогер

середа, 3 березень 2021, 23:12

Залишається лише сподіватись, що німецька правоохоронна система впорається з кремлівською пропагандою та мережею агентів. Незважаючи на масштабну інформаційну війну Росії проти Німеччини, Берлін продовжує непохитно підтримувати Україну на міжнародній а...

З архіву ПУ. "Діяти відкрито": Росіяни пропонують повномасштабно вдарити по Україні, як по турках у Сирії

середа, 3 березень 2021, 23:05

У російському інтернет-просторі на деяких джерелах з'явилася досить цинічна ідея, яка розкриває справжню сутність так званих "братських" настроїв окремих росіян. Після скоєного російсько-сирійського авіаудару по турецьким позиціям в Ідлібі 27 лютого 20...