Хто має підписувати акт капітуляції Росії, - український дипломат

Переговори між Україної та Росією матимуть сенс лише тоді, коли потрібно буде підписати акт капітуляції РФ, переконаний колишній міністр закордонних справ України, керівник центру дослідження Росії Володимир Огризко, передають Патріоти України.

«[Переговори], на мою думку, будуть доцільними лише у тому випадку, коли українська армія вижене орду з нашої території, коли [російський диктатор Володимир] Путін — великий полководець всіх часів та народів — зрозуміє, що його військовий геній зазнав краху, як і геній великого історика. Лише після того, як це дійде до його затуманеної свідомості, можна буде говорити не про переговори, а про акт припинення війни, іншими словами акт капітуляції РФ, який мають підписувати не лише Україна і Росія, а і представники цивілізованого світу», — вважає Огризко.

Під іншими країнами дипломат має на увазі 40 учасників антиросійської коаліції, яка сформувалася на американській авіабазі Рамштайн. «Тоді буде дійсно перехід до нової системи безпеки, коли всі розумітимуть, що є одна країна, яка має бути покарана за свою агресію, а є інший цивілізований світ, який більше не дозволить цій країні займатися міжнародними злочинами. Тоді буде сенс і в переговорах, і в документах», — додав Огризко.

Джерело: Радіо НВ

"Відкобзонили" під Бахмутом: ЗСУ "віддячили" ще одному "бойовому" попу РПЦ (фото)

четвер, 26 січень 2023, 23:53

На війні в Україні ліквідовано ще одного "бойового попа" Російської Православної церкви, який допомагав окупантам вбивати українців, Денис Волін ("ієромах Дамаскін"). Про ліквідацію пишуть російські ЗМІ, передають Патріоти України. Пропагандисти зараху...

"F-16 – один з найкращих винищувачів у світі": На росТБ засумували в очікуванні авіаційного "Рамштайну-9" (відео)

четвер, 26 січень 2023, 23:15

На російському телебаченні заговорили про авіаційну оборону України. Пропагандисти з нетерпінням чекають на зустріч у форматі "Рамштайну-9", на якій розглядатиметься це питання. Зокрема, на засіданні плануються переговори щодо постачання в Україну вини...