Хто має підписувати акт капітуляції Росії, - український дипломат

Переговори між Україної та Росією матимуть сенс лише тоді, коли потрібно буде підписати акт капітуляції РФ, переконаний колишній міністр закордонних справ України, керівник центру дослідження Росії Володимир Огризко, передають Патріоти України.

«[Переговори], на мою думку, будуть доцільними лише у тому випадку, коли українська армія вижене орду з нашої території, коли [російський диктатор Володимир] Путін — великий полководець всіх часів та народів — зрозуміє, що його військовий геній зазнав краху, як і геній великого історика. Лише після того, як це дійде до його затуманеної свідомості, можна буде говорити не про переговори, а про акт припинення війни, іншими словами акт капітуляції РФ, який мають підписувати не лише Україна і Росія, а і представники цивілізованого світу», — вважає Огризко.

Під іншими країнами дипломат має на увазі 40 учасників антиросійської коаліції, яка сформувалася на американській авіабазі Рамштайн. «Тоді буде дійсно перехід до нової системи безпеки, коли всі розумітимуть, що є одна країна, яка має бути покарана за свою агресію, а є інший цивілізований світ, який більше не дозволить цій країні займатися міжнародними злочинами. Тоді буде сенс і в переговорах, і в документах», — додав Огризко.

Джерело: Радіо НВ

Може бути велика біда: Жданов припустив, який "сюрприз" готує Путін на День незалежності України

понеділок, 15 серпень 2022, 18:40

Російські окупанти використовуватимуть майбутній День незалежності України для здійснення нових провокацій. Такий прогноз озвучив військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України. За його словами, так склалося, що ворог влаштовує їх на релігі...

'Соколи Путіна' як не старалися, не врятували ні себе, ні бойову машину: В ЗСУ показали, як вчергове знищили новітній гелікоптер ворога

понеділок, 15 серпень 2022, 18:34

На Донеччині зенітники Збройних сил збили ще один російський вертоліт Ка-52. Це вже третій Ка-52, який ліквідовано ЗСУ за останні дві доби. Про це повідомляє Командування повітряних сил.