Хто не хоче працювати у дві зміни – дають пів зарплати: в РФ оборонні підприємства переводять на цілодобовий режим, - журналіст

У зв'язку з тим, що війна в Україні триває й окупаційній армії РФ потрібна військова техніка та інше озброєння, керівництво країни-агресора почало проводити "промислову мобілізацію" компаній та підприємств оборонного комплексу, передають Патріоти України.

Насамперед там запровадили цілодобовий графік роботи. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив український журналіст Роман Цимбалюк. Він зазначив, що всі ці заходи для збільшення обсягів виробництва у Росії проводять потай.

Незважаючи на те, що тепер працювати доводиться більше, співробітникам оборонних підприємств не збираються підвищувати зарплати. Ба більше, тим, хто відмовляється працювати по дві зміни, просто видають половину зарплати.

У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України пояснили, що мета прихованої "промислової мобілізації" – забезпечення ведення бойових дій на території України.

Там розповіли, що в компанії "Ростех" з початку серпня всьому керівному складу та значній частині персоналу заборонили йти у відпустки. В деяких компаніях, які входять до складу "Ростеху", відпустки всіх працівників "перенесено на невизначений термін".

"Вже найближчим часом очікується введення аналогічних заходів на інших оборонних підприємствах РФ. Кампанія із скасування відпусток також пов’язана із заходами встановлення повного контролю над пересуванням персоналу оборонних підприємств", – зазначили в ГУР.

Підозрюють генерала: У Росії шукають 1,5 млн комплектів зниклої військової форми

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:33

На складах пунктів прийому особового складу Збройних сил РФ кудись зникли 1,5 млн комплектів військової форми. Про це повідомив депутат Держдуми від Забайкалля Андрій Гурулєв, передають Патріоти України. "У нас сьогодні проблеми то з формою, то ще з чи...

В ЗСУ офіційно підтвердили звільнення села Торське Донецької області

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:29

Спікер Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий підтвердив визволення села Торське Донецької області, передають Патріоти України. "Наші військові взяли село Торське, розташоване на шляху до Кремінної, вражають вогнем артилерії підрозділи супротивника,...