Хто прагне волі та уникнути репресій: Україна готова працевлаштувати в себе тисячі білоруських айтішників

Недавні серйозні обмеження з доступом до інтернету, мобільного зв'язку та систематичні перебої в роботі банківської системи змушують ІТ-компанії Білорусі шукати можливості для переїзду в іншу країну, пояснив Федоров.

Кабінет міністрів України забезпечив можливість імміграції в Україну 5 тис. білоруських ІТ-фахівців. Про це повідомив у Фейсбуці віце-прем'єр-міністр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передають Патріоти України.

"5 тис. квот розподілені по областях України, в яких зосереджена найбільша кількість ІТ-компаній. Дніпропетровська, Одеська та Львівська області можуть залучити по 600 фахівців, Харківська - 700, а місто Київ отримало 2,5 тис. квот", - написав Федоров.

Недавні серйозні обмеження з доступом до інтернету, мобільного зв'язку та систематичні перебої в роботі банківської системи змушують ІТ-компанії Білорусі шукати можливості для переїзду в іншу країну, пояснив Федоров.

Він зазначив, що українська компанія може запросити на роботу таких іноземців: із документів потрібні лише копії паспорта із завіреним перекладом і кольорове фото 3,5х4,5. Потім компанія звертається із заявою в Центр зайнятості, до якого додає копії паспорта іноземця, фото і проєкт трудової угоди з ним. Протягом 5-7 днів Центр зайнятості видає дозвіл на роботу. Щоб скористатися квотами, фахівці, які вже проживають в Україні, можуть подати свої документи до територіального підрозділу Державної міграційної служби за місцем реєстрації, а іноземні фахівці за кордоном - в консульські установи України.

"Імміграція в рамках квот дозволяє іноземним ІТ-фахівцям працевлаштовуватися на тих же умовах, що і громадяни України", - наголосив міністр.

"Ми готові в режимі 24/7 надавати консультаційну підтримку іноземним ІТ-фахівцям, готовим локалізуватися в Україні. Для отримання консультації вони можуть звернутися за телефоном +380 50 516 64 35", - додав Федоров.


З архіву ПУ. Вони повертаються! Соня Кошкіна повідомила про появу в Україні одіозного соратника Януковича

четвер, 24 вересень 2020, 17:30

Юрій Колобов прилітав в аеропорт "Бориспіль" з Австрії. Відома українська журналістка Соня Кошкіна вражена новиною про повернення в Україну одіозного чиновника часів Віктора Януковича. Вона повідомила про те, що в кінці серпня в країну прилітав екс-мін...

Кремль вимагатиме воду для Криму в обмін на зустріч із Путіним, - ЗМІ

четвер, 24 вересень 2020, 16:56

Днями очільник української делегації в ТКГ Леонід Кравчук закликав змінити Мінські домовленості й наголосив, що ці документи "не допомагають, а заважають Україні" Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на матеріал "ДС" "Вода в Крим в обмін на зустріч ...