
Розпочаті розслідування проти бійців-добровольців - це спроба деморалізації української армії. Але самі ветерани «штурмовики» терпіти переслідування не будуть і в тюрму не підуть. Про це заявив колишній боєць «Айдара» і колишній народний депутат Ігор Лапін, зазначають
Патріоти України. Зараз йому доводиться ходити на допити в СБУ через розслідування про обставини смерті російських громадян внаслідок боїв у Луганського аеропорту влітку 2014 року.
«Дружини нас раніше чекали з війни, сьогодні нас чекають з допитів. Не дай Господь, щоб довелося чекати з в'язниці. Але штурмовики в тюрму не підуть - вони підуть в ліси», - заявив Лапін в ефірі ObozTV.
Справа проти Лапіна стосується обставин смерті російського найманця «ЛНР» Романа Оруджева і інших російських громадян, коли влітку 2014 року українські бійці проривали блокаду Луганського аеропорту.
«Був бій, були полонені, були поранені. Поранених полонених відправили до лікарні, один з них помер ... У нас йшов захист Батьківщини. Точка, - наполягає Лапін. - Сьогодні відкривати справи за бойові операції - це маячня ... Моя справа - це бойова операція Збройних Сил України. Я отримував персонально накази від командувача сектором проривати блокаду Луганського аеропорту ... Стаття про тероризм. Кому в голову прийшло порушити за цією статтею справу?».
Є абсолютно різні варіанти того, як можуть скластися відносини між Україною та Росією після війни. Наразі зарано про це говорити, але треба готуватися до того, що РФ завжди буде нашим "сусідом". Як повідомляє РБК-Україна, про це керівник Офісу президен...
Сили оборони України продовжують системно завдавати ударів по військовій логістиці російських окупантів у тимчасово окупованому Криму. Основними цілями залишаються транспортні маршрути, якими російська армія перекидає бронетехніку, паливо та інші ресур...