
У мережі спливло ймовірне відео підриву гранатою двох так званих міліціонерів у контрольованому "ЛНР" місті Ровеньки. Роликом на своїй сторінці в Facebook поділився офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан (позивний "Штірліц"), передають Патріоти України.
Відео було знято випадковими очевидцями. Як видно на запису, навколо авто, де ймовірно знаходилися пособники окупантів, перебували кілька чоловіків. Один із них підійшов до машини, а потім усі почали розбігатися. Хтось прокричав: "Граната". Після вибуху авто на записі чутно крики.
Окупанти зі свого боку заявили, що загиблі – "співробітники Міністерства внутрішніх справ ЛНР" Сергій Чумаков і Руслан Біккінін – загинули при виконанні обов'язків і "затримання злочинців" від підриву гранати РГ-42. У "ЛНР" повідомили, що за підозрою у вбивстві було затримано раніше судимого місцевого жителя 1957 року народження.
"Штірліц" розповів, що обидва вбитих – колишні співробітники української міліції, які перейшли на бік російських окупантів у 2014 році. Вони брали участь у бойових діях на стороні терористів.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...